سایا خودرو اعلام میدارد در حال حاضر امکان فروش به کلیه هموطنان عزیز در سرتاسر ایران فراهم میباشد
خریدی متفاوت، فرصت بینظیر برای خرید خودرو دلخواه
خط ویژه واحد فروش: 02171333133
دریافت کارت سوخت صفر

دریافت کارت سوخت صفر

فکر نکنید فقط شما هستید که دلتان می‌خواهد با ماشین جدیدتان مدام رانندگی کنید و لذت ببرید! اگر این ماشین نو، صفر باشد که این لذت بیشتر هم می‌شود، زیرا نشستن پشت فرمان خودرو صفر و عطر و بوی خاص کابین هوش از سر خریدار می‌برد و بد نیست بدانید این حس در بین تمام مالکان خودروهای جدید در تمام کشورهای دنیا مشترک است! اما اگر قصد گشت و گذار با خودرو صفر و تازه خود را دارید در جریان باشید که باید برای دریافت کارت سوخت صفر اقدام کنید تا سهمیه بنزین یارانه‌ای به شما تعلق بگیرد، در غیر این صورت ناچار هستید بنزین آزاد خریداری کنید.

ما در این مطلب به شکل مبسوط درباره کارت سوخت خودروهای صفر سخن خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

کارت سوخت ماشین صفر

اگر قصد استفاده از شرایط فروش اقساطی خودرو دارید، اما در پیدا کردن بهترین و معتبرترین مرکز فروش ماشین قسطی مردد هستید، ما در سایا خودرو آمادگی داریم تا خدمات مورد نیاز شما را ارایه دهیم.

شما برای خرید انواع خودروهای ساخت داخل، ماشین‌های وارداتی و مونتاژی به شیوه قسطی می‌توانید روی ما حساب کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

ثبت نام کارت سوخت ماشین صفر

اگر به تازگی صاحب خودرو صفر شده‌اید برای دریافت کارت سوخت صفر لازم نیست راهی کافی نت شوید تا در وب‌سایتی ثبت نام کنید، کافی است با در دست داشتن مدارکی که در ادامه برایتان لیست آن را می‌آوریم به دفاتر پستی مراجعه کنید و حضوری درخواست خود را ثبت نمایید.

بین 20 روز تا دو ماه طول می‌کشد که کارت سوخت شما به دستتان برسد و از آن به بعد کارت شما به صورت ماهانه با توجه به کاربری وسیله نقلیه‌تان شارژ خواهد شد.

اگر به شاهین سایپا علاقمند هستید، با توجه به اوضاع متورم بازار صبر نکنید تا کمپانی طرح ویژه برای فروش فوق‌العاده یا پیش فروش اعلام کند، گزینه بهتری که پیش روی شما قرار می‌گیرد خرید قسطی از یک مجموعه شناخته شده است که با قیمت واقعی، حاشیه سود متعارف و تحویل فوری، خودرو محبوبتان را به فروش برساند.

ما در سایا خودرو با چنین شرایطی اقدام به عرضه اقساطی انواع خودروهای ایرانی می‌کنیم. برای ثبت نام در این طرح‌ها با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید جهت کسب اطلاعات درباره شرایط فروش اقساطی بهمن موتور کلیک کنید.

مدارک لازم برای کارت سوخت ماشین صفر

اگر موفق شده‌اید به شیوه نقد یا اقساط از طریق سایا خودرو صاحب یک خودرو صفر شوید، باید برای دریافت کارت سوخت صفر اقدام کنید. برای این منظور باید مدارکی را آماده کنید و به دفاتر پستی بروید. این مدارک شامل موارد زیر است:

1. مدارک شناسایی و هویتی فردی که مالک خودرو است و قرار است کارت سوخت به نام او ثبت شود. اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی هوشمند یا رسید کد رهگیری کارت ملی. اگر فرد ساکن ایران نباشد، پاسپورت صاحب اتومبیل نیز باید به رویت متصدی آژانس پستی برسد.

هم چنین اگر سازمان‌ها و شرکت‌ها برای خودرو صفر خود اقدام به دریافت کارت سوخت صفر کنند، باید نماینده خود را با مدارک هویتی و معرفی نامه رسمی با مهر و امضا به دفاتر پستی اعزام کنند.

2. مدارک شناسایی خودرو شامل کارت ماشین یا سندمالکیت خودرو. اگر فرد با شرکت در طرح‌های اقساطی صاحب خودرو صفر شده باشد، باید کارت خودرو را ارایه دهد.

3. واریز فیش نقدی جهت ثبت‌نام دریافت کارت سوخت صفر به حساب شرکت ملی پخش فراورده های نفتی

4. ارایه یک شماره تلفن در دسترس مالک خودرو که به نام خود او باشد

5. تکمیل فرم تعهد نامه مربوط به مفقود شدن کارت سوخت در دفاتر پلیس ۱۰+

6. بیمه‌نامه خودرو

7. آدرس دقیق و تاییدیه کدپستی مالک که از دفاتر پستی دریافت شده است و دارای مهر است

8. اگر وکیل یک شخص برای دریافت کارت سوخت از سوی موکل خود اقدام نماید، تنها در صورتی می‌تواند این مهم را محقق کند که روی وکالتنامه او صراحتا عنوان کارت سوخت درج شده باشد.

 جهت کسب اطلاعات درباره فروش اقساطی دیگنیتی کلیک کنید.

کارت سوخت ماشین صفر چند لیتر بنزین دارد؟

آیا دوست دارید با بهترین شرایط پشت فرمان غول جذاب چینی، فیدلیتی بنشینید؟! نه نه! باور کنید شوخی نمی‌کنیم. سایا خودرو شرایطی فراهم کرده است که همه افراد با هر توان مالی که دارند، بتوانند برای خرید اقساطی انواع خودروهای ایرانی، مونتاژی یا وارداتی اقدام کنند.

چرا یکی از شرکت‌کنندگان در این طرح‌های استثنایی شما نباشید؟! برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فروش اقساطی فیدلیتی کلیک کنید.

کارت سوخت ماشین صفر چند روزه میاد

افرادی که به شیوه نقد یا اقساط صاحب خودرو می‌شوند و برای دریافت کارت سوخت صفر اقدام می‌کنند، یکی از پرتکرارترین عناوینی که در موتورهای جستجوگر به دنبال پاسخی برای آن می‌گردند، این است که کارت سوخت ماشین صفر چند روزه میاد؟! در پاسخ باید گفت که سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرده است که کارت سوخت پس از 20 روز باید به دست مالک وسیله نقلیه برسد، اما تجربه درخواست کنندگان حاکی از این است که این روند معمولا بین 20 روز تا دو ماه متغیر است.

با این حال اگر کارت هوشمند سوخت مالکان خودرو بعد از بیست روز تا یک ماه به دستشان نرسید می‌توانند از طریق روش‌هایی که در ادامه این مقاله به آن خواهیم پرداخت برای پیگیری اقدام کنند.

اگر دوست دارید صاحب کوییک S شوید، ما در سایا خودرو مقدمات آن را برای شما فراهم کرده‌ایم. خرید به صورت اقساطی، با قید تحویل فوری، ارائه مشاوره رایگان پیش از خرید توسط کارشناسان مجرب و تنظیم قرارداد شفاف، از این بهتر هم مگر می‌شود؟! برای ثبت نام در این طرح هم اکنون اقدام کنید.

پیگیری کارت سوخت ماشین صفر

اگر مدارک لازم برای دریافت کارت سوخت صفر را به دفاتر پستی تحویل داده‌اید و منتظر هستید تا کارت هوشمند سوخت شما به دستتان برسد، اما به هر دلیلی این اتفاق پس از 20 روز تا یک ماه بعد نیفتاد، می‌توانید به روش‌های زیر مراتب صدور و ارسال کارت سوخت خود را پیگیری کنید:
• پیگیری حضوری
• پیگیری تلفنی
• پیگیری پیامکی
• پیگیری از طریق اینترنت

برای پیگیری حضوری، باید به دفاتر پلیس به اضافه 10 مراجعه کنید. در آنجا با ارائه کد ملی، اطلاعات خودرو و یا کد رهگیری مبنی بر ارسال مدارک جهت دریافت کارت سوخت صفر می‌توانید پیگیری کنید که درخواست شما در چه مرحله‌ای قرار دارد و چرا تا کنون کارت سوخت به شما تحویل داده نشده است.

برای پیگیری تلفنی کارت سوخت باید با پلیس ناجا تماس بگیرید. اگر پلیس ناجا به شما اطلاع داد که کارت سوخت صادر شده است و به اداره پست تحویل داده شده است، باید با اداره پست تماس بگیرید و جویای مرسوله خود شوید. اما اگر کارت سوخت به دلایل متعدد هنوز صادر نشده باشد، پلیس ناجا به شما علت و زمان تقریبی صدور را خواهد گفت.

برای ارتباط با پلیس ناجا با شماره‌های ۸۱۲۴۰۵۱۴ و ۸۸۸۸۵۳۴۷ و ارتباط با رهگیری مرسوله پستی با اداره پست با شماره ۸۴۴۷۰۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

اگر قصد دارید از طریق ارسال پیامک پیگیری کنید که کار صدور کارت سوخت به کجا رسیده است، باید شماره VIN مندرج در کارت وسیله نقلیه خود را به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ ارسال نمایید. بلافاصله پیامکی در پاسخ درخواست شما برایتان ارسال می‌شود که شما را در جریان صدور یا عدم صدور کارت سوخت خواهد گذاشت.

پیگیری کارت سوخت ماشین صفر

و اما مرحله آخر پیگیری از طریق اینترنت است که جوان‌ترهایی که مدام با گوشی همراه یا لپتاپ متصل به اینترنت سروکار دارند، ترجیح می‌دهند به عنوان اولین روش پیگیری از آن استفاده کنند.

برای پیگیری از این طریق باید به وب‌سایت epolice.ir مراجعه کرد و با درج اطلاعات شناسایی و اطلاعات خودرو، کد رهگیری مرتبط با مرسوله پستی را دریافت کرد. سپس کد را در وب‌سایت رهگیری اداره پست جستجو کرد تا زمان دقیق دریافت کارت سوخت صفر توسط مالک مشخص شود.

اگر دوست دارید ساینا S بخرید، اما با مشکل تامین اعتبار مواجه هستید و به همین دلیل ترجیح داده‌اید ساینای دست دوم خریداری کنید، سایا خودرو یک پیشنهاد بهتر برای شما دارد.

با شرکت در طرح‌های اقساطی ما با بهترین شرایط و حداقل سرمایه، صاحب خودرویی شوید که به آن علاقمند هستید. کارشناسان فروش ما آمادگی دارند تا اطلاعات تکمیلی درباره طرح‌های عرضه قسطی خودرو را به شما اطلاع دهند. با ما تماس بگیرید.

کارت سوخت ماشین صفر چند لیتر بنزین دارد

پیش از اینکه به این سوال جواب دهیم که کارت سوخت ماشین صفر چند لیتر بنزین دارد، شما باید به این سوال جواب بدهید که نوع خودرو شما چیست؟! اگر خودرو شخصی شما یک سواری بنزین سوز است، ماهانه 60 لیتر یارانه سوخت به شما تعلق خواهد گرفت و اگر خودرو صفر دوگانه خریداری کرده‌اید، کارت سوخت شما ماهانه به اندازه 30 لیتر شارژ خواهد شد.

بنابراین پس از دریافت کارت سوخت صفر با توجه به کاربری خودرو شما که سواری است، وانت بار است، تاکسی است و … به صورت ماهانه سهمیه سوخت برای شما واریز خواهد شد.
اگر دوست دارید سال جدید را با یک کراس اوور سایز متوسط خارجی تحویل کنید، اما بهترین طرح فروش اقساطی ماشین مورد علاقه‌تان را پیدا نمی‌کنید، بهتر است نگاهی به طرح‌های ویژه فروش اقساطی خودروهای وارداتی و مونتاژی سایا خودرو بیندازید.

ما در این طرح با امتیازات تحویل فوری، اقساط بلند مدت و قیمت واقعی اقدام به فروش اقساطی محبوب‌ترین شاسی بلندهای موجود در بازار خودرو ایران مانند دیگنیتی کرده‌ایم. برای ثبت نام در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

سامانه رهگیری کارت سوخت www.epolice.ir

برای پیگیری مراحل صدور، ارسال و دریافت کارت سوخت صفر می‌توان از طریق تارنمای epolice.ir اقدام کرد. با ورود به صفحه اصلی پایگاه خدمات الکترونیکی انتظامی، باید به بخش پیگیری صدور کارت سوخت بروید و با وارد کردن شماره پلاک خودرو و کد امنیتی درج شده روی صفحه، منتظر نتیجه بمانید.
اگر با پیغام هنوز کارت سوختی برای این پلاک صادر نشده است مواجه شدید باید مراتب را به صورت حضوری یا تلفنی از ناجا پیگیری کنید، اما اگر کد رهگیری مرسوله پستی را دریافت کردید، کار شما با سایت خدمات انتظامی به پایان رسیده است و باید در سامانه رهگیری مرسولات پستی اداره پست، وضعیت کارت سوخت خود را بررسی کنید.

دریافت کارت سوخت خودرو صفر

اگر برای خرید رانا پلاس سقف شیشه‌ای منتظر باز شدن وب‌سایت ایران خودرو برای ثبت نام و چشم انتظار ماندن نتیجه قرعه کشی هستید، این خبر خوب را به شما می‌دهیم که سایا خودرو هم اینک طرح عرضه اقساطی دومین ماشین ملی ایران خودرو را در دستور کار قرار داده است و علاقمندان به این پانورامای خوش قیافه می‌توانند همه روزه در ساعات کاری برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما و ثبت نام در این طرح با مراکز فروش سایا خودرو تماس بگیرند.

پیگیری کارت سوخت

نحوه پیگیری کارت سوخت چه برای خودروهای صفر، چه خودروهای فرسوده و چه کارت سوخت المثنی به یکی از چهار روشی است که پیش از این توضیح دادیم.

البته زمان تحویل کارت‌های سوخت متغیر است. به عنوان مثال زمان تحویل کارت سوخت المثنی بین 45 روز تا دو ماه است درحالی که دریافت کارت سوخت صفر بین 20 تا 60 روز طول می‌کشد.

به هر حال برای پیگیری می‌توان از طریق مراجعه به دفاتر پلیس به علاوه 10، تماس با ناجا، ارسال کد پیامکی و یا مراجعه به سایت خدمات انتظامی اقدام کرد.
اگر به دنبال یک سدان شهری با نمای ظاهری جذاب هستید، پژو 207 یک انتخاب عالی برای شماست، به ویژه اگر به شیوه اقساطی عرضه شود و به خصوص اینکه مجموعه باسابقه‌ای مانند سایا خودرو آن را در دستور کار قرار داده باشد. برای خرید اقساطی این عضو جذاب از خانواده پژو فرانسه با ما تماس بگیرید.

دریافت کارت سوخت خودرو صفر

پس از دریافت کارت سوخت صفر یادتان باشد که شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی چهار رقم آخر یا سمت راست کد ملی شما را به عنوان رمز پیش فرض کارت سوخت در نظر گرفته است. بنابراین در جایگاه سوخت به دنبال رمز کارت نگردید.

اگر مایل باشید می‌توانید این رمز را در جایگاه سوخت تغییر دهید، اما اگر به هر دلیلی چهار رقم سمت راست کد ملی شما روی کارت سوخت جواب نداد، باید برای عملیات رمز گشایی به نمایندگی‌های مجازی که شرکت ملی پخش فراآورده‌های نفتی به صورت رسمی اعلام می‌کند مراجعه کنید. شما با رمز اشتباه قادر به سوخت‌گیری نخواهید بود و چنانچه پنج بار رمز را اشتباه بزنید، کارت مسدود می‌شود

امکان خرید اقساطی جک S3 از سوی سایا خودرو برای هموطنان سراسر کشور فراهم شده است. برای اطلاع از جزییات و استعلام قیمت روز جک با ما تماس بگیرید.

دریافت کارت سوخت موتور صفر

دریافت کارت سوخت موتور صفر

اگر موتور سیکلت صفر خریداری کرده‌اید و حال قصد گرفتن کارت سوخت برای آن را دارید باید به دفاتر پلیس ۱٠ مراجعه کنید و با در دست داشتن مدارکی که شرح آن را در همین مطلب بیان کردیم، برای دریافت کارت سوخت صفر اقدام کنید.

در نظر داشته باشید که امکان ثبت نام اینترنتی وجود ندارد و مالک موتور فقط و فقط باید حضوری برای دریافت کارت سوخت اقدام کند.

علاقمندان به پارس TU5 هم می‌توانند با شرایط تحویل فوری، اقساط بلند مدت، تعیین مبلغ بر اساس توان مالی مشتری و قیمت واقعی این محصول را از سایا خودرو خریداری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مقالات اخیر

مقایسه جک J4 و برلیانس H330
در گذشته نه چندان دور، محصولات جک J5 از جمله پرفروش‌ترین محصولات شرکت کرمان موتور...
تفاوت ساینا و تیبا 2
تیبا در حال حاضر، جایگزین پراید شده است و با وجود اینکه ظاهر آن خیلی...
پیش فروش خودرو لاماری ایما
طبق پیش فروش خودرو لاماری ایما در سامانه یکپارچه عرضه خودرو های وارداتی، این شرکت...
سامانه خرید خودرو وارداتی جانبازان
در تاریخ 4 بهمن ماه سال 1402 اولین اطلاعیه و اعلامیه در خصوص واردات خودرو...
جهت مشاوره تماس بگیرین