خریدی متفاوت، فرصت بینظیر برای خرید خودرو دلخواه
خط ویژه واحد فروش: 02171333133

فروش اقساطی محصولات

فروش اقساطی بهمن موتور

نمایش دادن همه 6 نتیجه

گروه خودروساز بهمن که رتبه A پایا را از وزارت صنعت، معدن و تجارت کسب کرده است، نخستین خودروساز ایرانی است که موفق به کسب این رتبه شده است و از این پس می‌تواند هزینه‌های مالی خود را در کمترین زمان ممکن بدون ضامن از بازار سرمایه تامین نماید. این شرایط نویدبخش فعالیت مستمر گروه خودروسازی بهمن است که با بومی سازی پای برترین و اقتصادی‌ترین خودروهای روز جهان را به جاده‌های ایران باز کند.

خرید اقساطی ماشین های گروه بهمن از سوی این گروه خودروسازی مدتی است که با اما و اگرهای زیادی مواجه شده است و باید منتظر ماند تا مدیران فروش بهمن، شرایط، جزییات، زمان و قیمت فروش اقساطی محصولات خود را اعلام کنند. در چنین شرایطی که هر روز قیمت خودرو دستخوش نوسانات بسیار می‌شود، اصلا منطقی نیست که سرمایه‌ای که برای خرید خودرو در نظر گرفته شده است راکد بماند؛ چراکه  قدرت خرید کاهش پیدا می‌کند و قدرت انتخاب به خودروهایی با سطح پایین‌تر محدود می‌شود.

سایا خودرو به‌ عنوان مجموعه پیشتاز در ارائه طرح‌های فروش قسطی خودرو از جمله خودروهای ایرانی و خارجی، تمامی محصولات گروه بهمن را با شرایط ویژه و اقساطی متناسب با توان مالی خریدار، عرضه می‌کند. سایا خودرو، در قالب طرح فروش خودروهای گروه بهمن، فیدلیتی، دیگنیتی، هاوال اچ۲، مزدا ۳ جدید، هاوال اچ ۹ و بسترن B30 را به صورت اقساطی عرضه می‌کند.

تاریخچه بهمن موتور

بهمن موتور یکی از بزرگترین مجموعه های تولید و فروش خودرو در کشور میباشد که در کنار دیگر تولید کنندگان بزرگ خودرو در کشور توانسته مدل های زیادی از خودرو را تولیدو مونتاژ و به مشتریان عرضه نماید. با افرایش قیمت های خودرو خرید محصولات این شرکت برای برخی از علاقمندان به محصولات این شرکت امکان پذیر نمیباشد و به همین دلیل باید از خدمات فروش نقد و اقساط محصولات بهمن موتور که برخی شرکت های فعال در زمینه فروش اقساطی خودرو در نظر گرفته اند بهره مند شوید.

فروش نقد و اقساط محصولات بهمن موتور شما را قادر خواهد ساخت تا بصورت اقساط بتوانید خودروی مورد نظر خود را به راحتی و بدون اینکه بار مالی زیادی را متحمل شوید تهیه نمایید. خرید خودرو به بودجه زیادی نیاز دارد که از این رو با انتخاب مراکز معتبر با اطمینان خاطر میتوانید خودروی مورد علاقه خود را با پیش پرداختی که به شرکت میپردازید و همچنین تعداد اقساط مشخص تهیه نمایید.

شرایط خرید اقساطی بهمن موتور تحویل فوری چگونه است؟

اگر اطلاع از شرایط خرید اقساطی بهمن موتور تحویل فوری برایتان مهم است و این روزها به یک دغدغه جدی برایتان تبدیل شده است تا مرکزی با بهترین شرایط را پیدا کنید که یکی از محصولات جذاب این شرکت را از آن خود کنید،

باید صراحتا بگوییم که به بهترین صفحه‌ای که ممکن بود در اینترنت به آن برخورد کنید، هدایت شده‌اید.

اکثر محصولات بهمن موتور در زمره خودروهای لوکس و گران قیمت قرار دارند که اولا کمتر مجموعه‌ای به علت قیمت بالا امکان فروش اقساطی بهمن موتور را فراهم می‌کند و از طرف دیگر چون این خودروها وارداتی هستند، امکان خرید اقساطی محصولات بهمن موتور با قیمت واقعی یا وجود ندارد و یا تعداد مراکزی که با قیمت واقعی به دور از حباب‌های کذایی بازار این محصولات را عرضه کنند، انگشت شمارند.

با این وجود، به سبب درخواست مکرر کاربران، سایا خودرو، امکان فروش قسطی محصولات بهمن موتور با شرایط عالی را فراهم آورده است.

بر این اساس شما از مزایای تحویل فوری، ثبت سند به نام خریدار و خرید خودرو اقساطی با هر میزان سرمایه‌ای که دارید، بهره‌مند خواهید شد.

فروش اقساطی بهمن موتور 1401

طرح فروش اقساطی بهمن موتور 1401 از همان نخستین روزهای سال جدید در دستور کار مجموعه ما قرار گرفت و استقبال از آن نیز بی‌نظیر بود.

اگرچه این روزها اوضاع و احوال اقتصادی قدری مناسبات مالی را دچار اختلال کرده و بازار دچار رکورد و سردرگمی است، اما همچنان تقاضا برای خرید قسطی بهمن موتور وجود دارد.

هرچه شرایط زندگی سخت‌تر شود، روی آوردن به محصولات به صرفه و کم استهلاک، بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

خرید قسطی محصولات بهمن موتور به همین سبب مشتریان دائمی خود را دارد و متقاضیان سراسر کشور می‌توانند با شرکت در طرح فروش اقساطی بهمن موتور در تهران پشت فرمان خودرو مورد علاقه خود بنشینند.

فروش اقساطی بهمن موتور از سوی سایا خودرو کدام محصولات را شامل می‌شود؟!

شما عاشق کدام یک از محصولات این شرکت هستید و هدفتان از شرکت در طرح فروش قسطی بهمن موتور چیست؟!

از دیگنیتی و فیدلیتی گرفته تا مزدا سه، انواع هاوال و بسترن با بهترین شرایط آماده شده‌اند تا راهی منازل شما شوند.

خرید اقساطی دیگنیتی و فیدلیتی، عبارت پرتکراری در موتورهای جستجوگر است، اما فکر می‌کنید در کل کشور چند مرکز هستند که بتوانند امکان خرید اقساطی فیدلیتی یا دیگنیتی را برای شما فراهم کنند؟!

قطعا تعدادشان بسیار محدود است و راستی آزمایی وعده‌های آن‌ها برای فروش اقساطی بهمن موتور نیز کار ساده‌ای نیست.

در چنین شرایطی عاقلانه‌ترین راهکار معامله با مجموعه صاحب نامی است که‌ ید طولایی در زمینه فروش اقساطی محبوب‌ترین خودروهای روزکشور داشته باشد. بنابراین کجا بهتر از سایا خودرو برای خرید اقساطی بهمن موتور؟!

فقط دیگنیتی و فیدلیتی نیستند که همواره  تقاضا برای خرید اقساطی آن‌ها وجود داشته باشد، خرید اقساطی مزدا 3 نیز فرصت ویژه مجموعه ما برای علاقمندان به این محصول جذاب است.

فروش اقساطی بسترن را باید از دیگر طرح‌هایی برشمرد که اصرار مکرر مشتریان آن را در طرح ویژه فروش اقساطی محصولات بهمن موتور جای داد.

هاوال‌ ها هم در چند سال اخیر بسیار مورد توجه مشتری ایرانی قرار گرفته‌اند و سایا خودرو در طرح 1401 بستر مناسبی برای خرید اقساطی هاوال h2 به وجود آورده است و به سبب این استقبال امکان خرید اقساطی  هاوال h9  نیز فراهم شد.

بنابراین در طرح فروش اقساطی بهمن موتور،  از هاوال تا دیگنیتی جای دارند و امکان خرید اقساطی مزدا 3، بسترن و فیدلیتی نیز وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان پیش از خرید، هم اکنون تماس بگیرید.

فروش نقد و اقساط محصولات بهمن موتور با بهترین شرایط از کجا؟!

سایا خودرو یکی از معتبرترین مجموعه های فروش نقد و همچنین اقساط خودرو در کشور میباشد که خدمات فروش نقد و اقساط محصولات بهمن موتور را آن هم با بهترین شرایط برای مشتریان در نظر گرفته است. اگر قصد خرید نقد خودرو از این مجموعه و همچنین در صورتیکه قصد خرید اقساطی خودرو را داشته باشید بهترین شرایط فروش اقساطی خودروهای داخلی بصورت تحویل به لحظه پیش روی شما قرار خواهد گرفت و تا حد زیادی خرید خودرو بصورت قسطی را برای شما آسان خواهد کرد.

گروه بهمن محصولاتی با بالاترین درجه کیفی را تولید می‌کند و عنوان اولین خودروساز سبز را به خود اختصاص داده است. این خودروساز ایرانی در مونتاژ خودروهای خارجی زیبایی‌های ظاهری را در کنار تجهیز داخلی لحاظ می‌کند و ازاین‌رو جوانان، پروپا قرص‌ترین مشتریان آن‌ها هستند و سایا خودرو امکان خرید اقساطی پرفروش‌ترین تولیدات بهمن را فراهم آورده است.

دریافت مشاوره رایگان