سایا خودرو اعلام میدارد در حال حاضر امکان فروش به کلیه هموطنان عزیز در سرتاسر ایران فراهم میباشد
خریدی متفاوت، فرصت بینظیر برای خرید خودرو دلخواه
خط ویژه واحد فروش: 02171333133
خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان

خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان و فرهنگیان با شرایط مناسب

 • نویسنده: محمد امین
 • 1401-02-27

آیا قصد دارید که خودرو خریداری نمایید اما پول کافی برای خرید یک خودرو ندارید؟ آیا قصد دارید که به صورت اقساطی خودرو خریداری نمایید؟ اطلاعاتی در خصوص خرید اقساطی خودرو نداشته و با این حال قصد دارید که خودروی خود را به صورت اقساط خریداری نمایید؟ دست نگه دارید!
پیشنهاد ما به شما این است که بدون اطلاعات کافی اقدام به خریداری اقساطی خودرو ویژه معلمان با شرایط ویژه ننمایید. ابتدا مقاله پیش رو را مورد مطالعه قرار داده و سپس با آگاهی و احاطه کامل بر موضوع خرید اقساطی، خودروی ویژه خود را انتخاب کنید!

چرا باید خرید اقساطی خودرو را انتخاب کنیم؟

علت خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان
در سالیان اخیر افزایش تورم و نرخ ارز سبب شده تا کالاها دارای قیمتی چند برابر گردند. خودرو نیز از این قاعده مستثنا نبوده و در سالیان اخیر مسیری پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشته است. حال آن که قیمت برخی خودروها به میزان ۱۰ برابر افزایش پیدا کرده و قدرت خرید افراد مختلف نیز به شدت دچار نوسان شده است.
اکنون که بسیاری از افراد قادر به خرید خودرو نیستند خرید اقساطی خودرو رواج پیدا کرده و افراد به دنبال خرید اقساطی خودرو می باشند. به همین علت امروزه فروش اقساطی خودرو ویژه اقشار مختلف جامعه مشتری بسیار زیادی داشته و شرکت های مختلفی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. پیشنهاد می کنیم که پیش از خرید اقساطی خودرو به مباحث حقوقی و مالی این معامله به طور کامل مسلط باشید.

خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان یا لیزینگ خودرو چیست؟

خرید خودرو به صورت اقساطی در واقع راهی برای خرید یک اتومبیل مناسب با اقساط بلند مدت برای کاهش فشار اقتصادی به شخص خریدار انجام می شود. به عبارتی دیگر خرید اقساطی خودرو به معنای حق مالکیت پس از پرداخت اقساط خودرو به کار می رود. در خرید اقساطی خودرو، افراد بخشی از قیمت خودرو را پرداخت نموده و بخش دیگر مبلغ خودرو را از شرکت های فروش اقساطی خودرو وام می گیرند. این وام در بازه مشخصی اقساط آن بازپرداخت شده و پس از اتمام اقساط، سند مالکیت به نام خریدار ثبت می شود.

خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان از چه مراکزی انجام می شود؟

معرفی مراکز خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان
اگر پول کافی برای خرید خودرو ندارید و قصد دارید که یک خودروی مناسب با اقساط خودرو خریداری نمایید می توانید به مراکزی که در زمینه فروش اقساطی خودرو مشغول به فعالیت هستند مراجعه کنید.
از مهم ترین مراکزی که در زمینه ی فروش اقساطی خودرو اعم از فروش اقساطی ایران خودرو و فروش اقساطی سایپا مشغول به فعالیت هستند، می توان به شرکت ها و نمایندگی های فروش معتبر خودرو اشاره کرد. هنگام مراجعه به شرکت های فروش اقساطی خودرو یک لیست کامل از شرایط فروش اقساطی خودرو در مقابل شما قرار می گیرد. یکی از معتبرترین مراکزی که در زمینه فروش اقساطی خودرو مشغول به فعالیت است، سایا خودرو می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت سایا خودرو مراجعه نمایید.

شرایط خرید خودرو اقساطی ویژه معلمان

در بندهای پیشین ذکر نمودیم که برای خرید اقساطی خودرو می توانید به مراکز و نمایندگی های معتبر فروش انواع خودروهای تولیدی ایران خودرو، سایپا و… مراجعه کنید. پس از مراجعه به این مراکز یک لیست کامل از فروش خودرو در اختیار شما قرار می گیرد. در لیست پیش روی شما شرایط خرید خودرو اعم از قیمت خودرو، شرایط خرید، مدت بازپرداخت و… ذکر شده است.
به طور معمول شرکت های فروش اقساطی مبلغی را به عنوان حداقل پیش پرداخت دریافت نموده و مابقی مبلغ مانده را به صورت اقساط در زمان معین با قسط های تعیین شده برای خریدار مشخص نموده و خریدار موظف است تا در زمان مقرر اقدام به بازپرداخت وام نماید.

مدت زمان بازپرداخت اقساط خودرو اقساطی معلمان

یکی از مهم ترین سوالاتی که هنگام خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان ایجاد می شود آن است که مدت زمان بازپرداخت اقساط خودرو چقدر بوده و هر قسط خودرو چه میزان است. پاسخ به این سوال نیازمند بررسی عوامل بسیاری بوده و باید توجه نمود که چه خودرویی را از چه مرکز فروشی به صورت اقساطی خریداری می نمایید.
به طور کلی مدت زمان بازپرداخت اقساط خودرو ویژه معلمان معمولاً سه یا چهار ساله بوده و سود مشخصی برای تسهیلات ارائه شده در نظر گرفته می شود. با این حال ممکن است برخی از شرکت های فروش اقساطی ایران خودرو و فروش اقساطی سایپا قسط بندی خودرو خود را در مدت زمان کمتر و یا بیشتری انجام دهند.
بنابراین مدت زمان بازپرداخت اقساط خودرو ویژه معلمان به شرایط ذکر شده در قرارداد و قوانین شرکت فروش خودرو اقساطی بستگی دارد.

چه زمانی خودرو به دست خریدار می رسد؟

زمان تحویل خودرو به خریدار
سوالات و ابهامات بسیاری در خصوص زمانی که خودرو به دست خریدار می رسد وجود دارد. مدت زمانی که خودرو به خریدار تحویل داده می شود در مرکز فروش اقساطی سایا خودرو آنی بوده و اگر قصد دارید که خودروی خود را به صورت آنی دریافت نمایید، می توانید به وب سایت و نیز مرکز فروش سایا خودرو مراجعه نمایید.
به علاوه برای آن که خودروی اقساطی خود را دریافت کنید لازم است که مبلغی را به عنوان حداقل پیش پرداخت کرده و بیمه بدنه و سایر بیمه ها را شخصا انجام دهید. در صورتی که شرکت فروش اقساطی خودرو را بیمه شده تحویل دهد هزینه بیمه را روی اقساط خودرو حساب می نماید.

سند زدن خودرو های اقساطی ویژه معلمان چگونه انجام می شود؟

سند زدن خودرو های اقساطی ایران خودرو و سایپا به دو صورت انجام می شود. یکی از شیوه های سند زدن خودرو های اقساطی به این شکل است که اندازه مبلغ خودرو از خریدار چک و سفته دریافت شده و خریدار با معرفی نمودن دو شخص ضامن معتبر سند خود را از همان ابتدا به نام خود زده و سند ثبتی را دریافت می کند.
در روش دیگر اجاره به شرط تملیک بوده و خودرو تا پایان بازپرداخت در تملک شرکت می باشد. بدان معنا که شخص خودروی اقساطی خود را دریافت می نماید اما تا اتمام اقساط سند خودرو به نام خریدار ثبت نمی گردد. بنابراین هنگامی که اقساط خودرو را به طور کامل پرداخت نمایید سند خودرو به نام شما زده می شود.
اکثر مراکز فروش اقساطی از جمله سایا خودرو از روش دوم استفاده نموده و تا زمان تسویه اقساط خودرو، سند مالکیت در گروی شرکت خواهد بود.

انتخاب شرکت برای خریداری خودرو اقساطی

بهترین شرکت برای خرید اقساطی خودرو
امروزه شرکت های بسیاری وجود دارد که با تبلیغات کذب و دروغین اقدام به کلاهبرداری ‌های گسترده نموده و با تبلیغات گسترده خود سبب فریب جمعیت بسیار زیادی از افراد جامعه شده اند. بنابراین توصیه می‌کنیم که در خصوص شرکتی که قصد خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان از آن را دارید تحقیقات کافی به عمل آورده و پس از جمع آوری اطلاعات لازم اقدام به خرید اقساطی خودرو نمایید. سایا خودرو معتبرترین و خوش نام ترین مرکز فروش اقساطی خودرو بوده که می توانید با اطمینان خاطر خودروی خود را با اقساط مشخص از آن خریداری نمایید.

 • هوشمندانه عمل کنید!

هنگامی که به شرکت مورد نظر برای اخذ قرارداد خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان مراجعه می کنید و قصد عقد قرارداد دارید، با دقت قرارداد موجود را خوانده و در خصوص شرایطی که برای فروش اقساطی ایران خودرو و فروش اقساطی سایپا در قرارداد ذکر شده است با یک فرد حقوقی مشورت نمایید.

 • با توجه به نکات زیر، از گول خوردن در امان خواهید بود!

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید شرکت های کلاهبردار را از شرکت های معتبر تشخیص دهید به شما نکاتی ارائه می دهیم تا هنگام اخذ قرارداد به آن ها توجه کرده و گول شرکت های کلاهبرداری را نخورید.

– شرکت هایی که از مشتریان خود درخواست مبالغ اندک برای شرکت دادن آن ها در قرعه کشی می دهند، عموما کلاهبردار بوده و با جمع کردن همان مبالغ اندک پول بسیار زیادی را جمع آوری کرده و متواری می گردند.

– اگر سود تسهیلات شرکت فروش اقساطی پایین بود به معتبر بودن آن شک نمایید. نرخ سود پایین و نیز نرخ سود بسیار بالا و گذاشتن شرایط عجیب از جمله ویژگی هایی است که توسط آن می توانید شرکت های کلاهبرداری فروش خودروهای اقساطی را تشخیص دهید.

شرایط فروش اقساطی خودرو ویژه معلمان و فرهنگیان

شرایط فروش اقساطی خودرو ویژه فرهنگیان
با توجه به آن که معلمان و فرهنگیان محترم خود دارای فیش حقوقی بوده و در پرداخت اقساط مشکلی نخواهند داشت عموماً شرایط خرید اقساطی خودرو برای آنان راحت تر بوده و می توانند خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و به سرعت آن را در دسترس داشته باشند. از جمله شرایط فروش اقساطی خودرو ویژه معلمان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • امکان خرید انواع خودروهای سایپا، ایران خودرو و … را با کمترین میزان پیش پرداخت دارید.
 • تحویل خودرو در خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان عموماً به صورت آنی و در لحظه و یا در کمترین زمان ممکن انجام می شود.
 • اقساط خودروی شما به صورت ماهیانه بوده و تلاش می گردد تا کمترین میزان فشار مالی به معلمان و فرهنگیان عزیز وارد گردد.
 • گاهاً تحویل خودرو پیش از هرگونه پرداخت وجه انجام می پذیرد.

فروش اقساطی سایپا ویژه معلمان

فروش اقساطی محصولات سایپا ویژه معلمان

اگر قصد دارید که خودروی اقساطی خود را از شرکت سایپا خریداری نمایید به شما پیشنهاد می کنیم که با شرکت هایی مشورت نمایید که دارای تمام خودروهای تولیدی شرکت سایپا هستند. خودروهای تولید شده توسط شرکت سایپا عموماً دارای صرفه اقتصادی برای تمامی اقشار جامعه بوده و دارای کیفیت بسیار مناسبی هستند.

چرا سایپا را انتخاب نماییم؟

شرکت تولیدی خودروی سایپا با رعایت تنوع زیاد محصولات سبب شده تا مشتریان و متقاضیان خرید خودرو دارای تنوع بسیار زیادی در انتخاب بوده و از میان خودروهای موجود محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند. خرید اقساطی خودرو سایپا دارای مزایای بی شماری بوده و شما می توانید با پرداخت هزینه ای به صرفه یک خودروی کاملاً استاندارد را دریافت کنید.

فروش اقساطی ایران خودرو ویژه معلمان

ایران خودرو از قدیمی ترین و معتبرترین تولید کنندگان خودرو در ایران بوده که نام خوش آن در کیفیت خودروهای تولیدی همواره می درخشد. یکی از مهمترین و بارزترین ویژگی های مراکز فروش ایران خودرو آن است که دارای نمایندگی های بسیار در سراسر کشور بوده و از گارانتی های معتبر پشتیبانی می نماید.

چرا ایران خودرو را انتخاب کنیم؟

از جمله محبوب ترین و مورد توجه ترین خودروهایی که فرهنگیان انتخاب می نمایند خودروهای پژو پارس و سمند است که دارای فضای داخلی مناسب و کیفیت ساخت مورد تایید بوده و دارای کارایی بسیار زیادی است. با توجه به آن که ایران خودرو در سالیان اخیر تولید خود را کاهش داده است خرید خودرو از کارخانه با دشواری های زیادی روبرو است. بنابراین خرید اقساطی ایران خودرو یکی از هوشمندانه ترین انتخاب هایی است که شما می توانید انجام دهید.

خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان از سایپا یا ایران خودرو؟

وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور به گونه‌ ای است که بسیاری از مردم قادر نیستند تا پس اندازهای قابل توجهی برای خرید خودرو داشته و یا آن که یک خودروی سواری را به صورت کاملاً نقد خرید کنند. به همین علت خودروسازهای وطنی و برخی از مجموعه های معتبر به منظور رفاه حال مشتریان و هموطنان تعرفه طرح ‌های متنوع فروش اقساطی می نمایند.
اما سوال اصلی که مطرح می ‌شود آن است که خرید اقساطی خودروی خود را از شرکت تولیدی سایپا انجام دهیم یا ایران خودرو؟ پاسخ به این سوال نیازمند بررسی همه جانبه و کامل فاکتورهایی است که شما به وسیله آن خودروی مورد نظر خود را انتخاب می کنید. پیش از اقدام به خرید اقساطی خودرو نوع خودروی مورد نظر خود را مورد بررسی قرار داده و با بررسی همه جانبه اقدام به خرید خودروی مورد نظر خود نمایید.

مزایای طرح های فروش اقساطی خودرو ویژه معلمان با شرایط ویژه

مزایای طرح فروش اقساطی خودرو ویژه معلمان
خرید اقساطی خودرو دارای مزایای بسیار زیادی است که ذکر نمودن آن ها به طور مفصل خارج از حوصله بوده و وقت زیادی را از شما می گیرد. به‌طور خلاصه می‌ توان گفت که با انتخاب خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان شما یک انتخاب بهتر با هزینه کمتر داشته و می توانید با سرمایه کم تر یک ماشین مناسب را خریداری نمایید.
یکی دیگر از مزایای خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان آن است که شما به صورت ماهانه قسط های خودروی خریداری شده خود را پرداخت کرده و فشار مالی بسیاری به شما وارد نمی گردد. به علاوه شما خودرویی را در اختیار خواهید داشت که هنوز هزینه ‌های آن را کامل پرداخت نکرده‌ اید، اما می توانید آن را به صورت فوری و آنی تحویل بگیرید.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان با شرایط ویژه و مزایای آن پرداخته و شرایطی که در هنگام خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان باید به آن توجه کنید را برای شما همراهان عزیز ذکر نموده ایم. امید است که مقاله پشت سر گذاشته شده برای شما مفید واقع شده و از نکات آن در هنگام خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان استفاده نمایید.

2.8/5 - (89 امتیاز)

35 دیدگاه برای خرید اقساطی خودرو ویژه معلمان و فرهنگیان با شرایط مناسب

 • حسین عباسی گفته:

  در خواست اقساط چهار ساله و سود کمتر از بقیه شرکت های اقساطی

  • saya گفته:

   سلام با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 • بهنام گفته:

  سلام آیا امکان خرید خودرو کاپرا 2 با پیش پرداخت 300 تومن و اقساط ماهانه ۳ میلیون تومن برای فرهنگیان وجود دارد؟ با تشکر از سایت خوبتون

  • saya گفته:

   سلام با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 • فاطمه يزدخواستي گفته:

  باسلام واحترام طرح خودروفرهنگیان اگر شکلهای مختلفی ازنوع پیش پرداخت بصورت 50درصد نقد70 درصد نقد80 درصد نقد بدون شرایط های دیگری از قبیل پلاک فعال و …. که در شرایط های فروش های این مدت خودرو سازان بوده اجرا شود . بسیار مطلوب می باشد.

 • علی اکبر احمدی پور گفته:

  فرهنگی هستم خواهان خرید خودرو اقساطی هستم

  • saya گفته:

   سلام با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 • فروزان ادهم گفته:

  من یک مستمری بگیر آموزش وپرورش هستم میخواستم قسطی خرید خودرو رو انجام بدم میخوام بدونم آایا شامل من میشوداگر راهنمائیم کنین ممنون میشوم

  • saya گفته:

   سلام با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 • عباس دولتی گفته:

  سلام ماشین فقط ب معلمان میدین به نیروهای خدماتی که حقوقشون جواب نمیده که نمیدین همش دروغ میگین

 • مهنازادهم گفته:

  من دبیر ناحیه یک اردبیل هستم میخواستم برای خرید خودرو مخصوص فرهنگیان ثبت نام کنم

  • saya گفته:

   سلام با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 • مهتاب گفته:

  خودروهای لیزینگ

 • مهتاب گفته:

  فروش اقساطی خودرو پارس دارید

  • saya گفته:

   سلام با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 • فرزاد گفته:

  چنانچه تسهیل درمیان باشد وفروشنده وخریدار به تناسب صحیح بهره مند گردندمناسب است

 • داوود گفته:

  سلام هنوزم این شرایط ویژه معلمان برقرارهست یاخیر

  • saya گفته:

   سلام با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 • مربم گفته:

  سلام
  ماشین های مدل های پایین رو برای فرهنگیان گذاشتین ؟

  • saya گفته:

   سلام خیر، مدل مطابق با سال جاری می باشد.

 • محمد گلیارانی گفته:

  ازخریدپژوپارس بسیار خشنودم خواهشمندم پول پیش کمتری ازاینجانب دریافت نمایید استطاعت مالیم کم می باشد وتنهاخودم شاغل رسمی اموزش وپرورشم وهمسرم خانه داراست

  • saya گفته:

   سلام با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 • جلال گفته:

  سلام . سما تیپ خودرو و مقادیر پیش پرداخت و میزان افساط را برای فرهنگیان بازنشسته لطف بفرمایید وگرنه مشخصات هر خودرویی را دانش آموزان ما خیلی بهتر ما و شما می دانند .

  • saya گفته:

   سلام با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 • شهریار اطهری زاده گفته:

  سلام من چندین بار تماس گرفتم ولی کسی جواب تلفن نمیده متاسفانه همش روی پیغام گیر هست تلفن کسی جوابگو نیست می خواستم شرایط اقساط خودرو ها برای فرهنگیان چه جوری هست چقدر جلو میگیرند۰۹۰۱۳۰۱۱۹۷۲

  • saya گفته:

   سلام بابت تاخیر در پاسخگویی از شما عذرخواهیم.

 • صادقی گفته:

  سلام و سر کار خانم زهرا دهنوی ۱۴۰۱-۰۲-۲۷ بابت مقاله و پژوهش با ارزشتان سپاسگذاریم . مناسب تر بود این مقاله را برای واحد فروش شرکتهای ایران خودرو و سایپا ارسال می نمودید تا کمی شغل بازاریابی و فروش را یاد بگیرند . متاسفانه با وجود سود مرکب بسیاربالایی که نصیب شرکتها میشود و موفقیت بسیار بالای این طرح و اطمینان از برگشت پول خودرو های فروخته شده که آن هم با سود بصورت تسهیلات شرکت میدهد و با ضمانت اداره مطبوع بدون دردسر هر ماه برداشت و بحساب شرکت میتوان واریز نمود و با وجود استقبال ادارات در بستن قراردادهایی این چنینی و استقبال مشتریان کم توقع فرهنگی و حتی بازنشستگان فرهنگی محترم که آنان نیز امکان کسراز حقوق ماهانه شان وجود دارد ؛ متاسفانه تا اکنون استقبالی از سوی این دو شرکت خودرو ساز صورت نگرفته و خود را تافته جدا بافته از دیگر اقشار میبینند و تمایلی نشان نمی دهند . گوئی انسانیت در وجودشان مرده .
  پس این قشر مظلوم را الکی امیدوار ننمائید . ممنون

 • امین امرایی گفته:

  با تشکر فراوان از ثبت نام نمودن معلمان برای طرح فروش اقساطی خودرو

 • فرهاد گفته:

  سلام عزیزان.بازنشسته ام وحقوق کمی دارم اگه مدت اقساط طولانی باشه خیلی بهمون کمک میشه.ممنون

  • saya گفته:

   سلام با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 • علی مهدی پورا گفته:

  فرهنگی تقاضای خرید ماشین خوب رادارم با کیفیت عالی و قیمت مناس

  • saya گفته:

   سلام با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 • علی گفته:

  سلام ماشین قسطی با کیفیت خوب میخواستم قیمت مناسب منصف

  • saya گفته:

   سلام با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 • عارف بلوچی گفته:

  سلام من دانشجومعلم میتونم قسطی بخرم بدون پیش پرداخت

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات اخیر

مشاهده همه مقالات
جهت مشاوره تماس بگیرین