سایا خودرو اعلام میدارد در حال حاضر امکان فروش به کلیه هموطنان عزیز در سرتاسر ایران فراهم میباشد
خریدی متفاوت، فرصت بینظیر برای خرید خودرو دلخواه
خط ویژه واحد فروش: 02171333133

فروش اقساطی کیا

هیچ محصولی یافت نشد.

فروش اقساطی کیا جزئی از فعالیت های سایا خودرو می باشد، چرا که خودروهای کیا موتورز کره نیز بخشی از خودروهای درون جاده ها را تشکیل می دهد و افراد زیادی خواستار خرید مدل های متنوع گروه کیا موتورز می باشند و در میان برندهای لوکس و خودروهای خارجی، نامی آشنا می باشد. این گروه خودروهای کیا بسیار زیبا و پر سرعت می باشند و دارای آپشن های متعددی می باشند و با اینکه الان قیمت خودروها با افزایش رو برو شده است ولی افراد زیادی تمایل دارند از سری خودروهای کیا خریداری کنند.

شرایط فروش اقساطی کیا

فروش اقساطی کیا

به همین علت مجموعه های فروش خودرو، شرایط فروش اقساط خودروهای کیا موتورز را نیز در اختیار خریداران قرار می دهند تا بتوانند از بهره مندی خودرو کیا موتورز لذت ببرند. شرایط مربوط به فروش اقساطی خودرو کیا، مرتبط به یکسری مفاد و اساس نامه می باشد که مبنی بر نام برند خودرو، شرح مجوزهای استاندارد گرفته شده از سوی اتحادیه، مبلغ کل خودرو، مبلغ دریافتی بابت پیش پرداخت، تعداد اقساط و مبلغ اقساط، تاریخ تحویل، مهر و امضاء شرکت و … می باشد که هر کدام نقش مهمی در اعتبار مرکز فروش دارد و شما خریدار گرامی پس از بررسی کامل، می توانید قرارداد را امضاء کنید.

فروش اقساطی محصولات کیا

فروش اقساطی کیا

در حالت کلی، در حال حاضر با وجود نوسانات ارزی و اقتصادی فروش اقساطی خودرو، مناسب ترین گزینه می باشد و به مرور زمان و طی پرداخت چند قسط می توانید مالک خودرو مورد پسند خود شوید. اجازه دهید در اینجا اشاره ای به تعدادی از سری مدل های محصولات کیا موتورز اشاره کنم که عبارتند از : خودرو کیا اپتیما، کیا کادنزا، کیا استینگر، کیا اسپورتیج، کیا سراتو، کیا سراتو کوپه، کیا ریو، کیا سورنتو، کیا موهاوی، کیا پیکانتو، کیا اپیروس، خودرو ریو اِل اِس و … .

تاریخچه شرکت کیا

کیا، بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین خودروساز کره است. اگرچه نسبت به دیگر کمپانی‌های خودروساز جهانی، قدمت کمتری دارد، اما کیفیت محصولاتش، ثابت می‌کند که جوانی مساوی بی‌تجربگی نیست! کیا را باید شرکتی چند ملیتی محسوب کرد که پایتخت آن در سئول است.

این کمپانی در آغاز راه خود اقدام به تولید قطعات دوچرخه و لوله‌های استیل می‌کرد، سپس موتور سیکلت را تحت لیسانس هوندا و کامیون را تحت لیسانس مزدا تولید نمود و درنهایت   به عنوان یک خودروساز بزرگ در جهان شناخته شد.

کیا لقب قابل اعتمادترین خودروساز امریکا را به خود اختصاص داده است و محصولات آن در ایران نیز هواداران بسیاری دارد. طراحی بدنه و فضای داخلی محصولات کیا به قدری جذاب و چشم‌نواز است که سلایق و ذائقه‌های متفاوت را به خود معطوف می‌سازد. طراحان کمپانی کیا همواره تلاش کرده‌اند تا از یکنواختی و تشابه دور بمانند و حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند.

ویژگی‌های فنی محصولات کیا نیز  در سطح قابل قبولی قرار می‌گیرند و به‌طور کلی باید گفت تنها رقیب محصولات این کمپانی کره‌ای در کیفیت فنی، تولیدات دیگر شرکت خودروساز کره‌ای یعنی هیونداست.

یکی دیگر از عوامل محبوبیت کیا در ایران، قیمت مناسب آن است. تولیدات کیا نظیر اپتیما و اسپورتیج در مقایسه با تولیدات هیوندای، قیمت منطقی‌تری دارند و برای جوانان و خانواده‌های ایرانی مناسب‌تر به نظر می‌رسند.

مساله دیگر به مبحث تامین لوازم یدکی، قطعات و خدمات پس از فروش برمی‌گردد که کمپانی کیا توسط نمایندگی‌هایی که در کشورها به ویژه ایران دارد، از خریداران پشتیبانی‌های لازم را انجام می‌دهد.

امکان خرید اقساطی خودروهای ساخت کمپانی محبوب کیا از سوی سایا خودرو فراهم شده است و علاقمندان به تولیدات مدرن این شرکت می‌توانند با شرایط ویژه تحویل فوری و ثبت سند به نام خریدار، خودروی مورد علاقه خود را تحویل بگیرند.

سایا خودرو در طرح فروش اقساطی محصولات کیا، خودروهای پر طرفداری چون اپتیما، سراتو، کادنزا، اسپورتیج و سورنتو را با شرایطی عالی و اقساطی که متناسب شرایط مالی شما تعیین می‌شود، عرضه می‌کند.

کیا، بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین خودروساز کره است. اگرچه نسبت به دیگر کمپانی‌های خودروساز جهانی، قدمت کمتری دارد، اما کیفیت محصولاتش، ثابت می‌کند که جوانی مساوی بی‌تجربگی نیست! کیا را باید شرکتی چند ملیتی محسوب کرد که پایتخت آن در سئول است. این کمپانی در آغاز راه خود اقدام به تولید قطعات دوچرخه و لوله‌های استیل می‌کرد، سپس موتور سیکلت را تحت لیسانس هوندا و کامیون را تحت لیسانس مزدا تولید نمود و درنهایت   به عنوان یک خودروساز بزرگ در جهان شناخته شد.کیا لقب قابل اعتمادترین خودروساز امریکا را به خود اختصاص داده است و محصولات آن در ایران نیز هواداران بسیاری دارد. طراحی بدنه و فضای داخلی محصولات کیا به قدری جذاب و چشم‌نواز است که سلایق و ذائقه‌های متفاوت را به خود معطوف می‌سازد. طراحان کمپانی کیا همواره تلاش کرده‌اند تا از یکنواختی و تشابه دور بمانند و حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند.ویژگی‌های فنی محصولات کیا نیز  در سطح قابل قبولی قرار می‌گیرند و به‌طور کلی باید گفت تنها رقیب محصولات این کمپانی کره‌ای در کیفیت فنی، تولیدات دیگر شرکت خودروساز کره‌ای یعنی هیونداست.یکی دیگر از عوامل محبوبیت کیا در ایران، قیمت مناسب آن است. تولیدات کیا نظیر اپتیما و اسپورتیج در مقایسه با تولیدات هیوندای، قیمت منطقی‌تری دارند و برای جوانان و خانواده‌های ایرانی مناسب‌تر به نظر می‌رسند. مساله دیگر به مبحث تامین لوازم یدکی، قطعات و خدمات پس از فروش برمی‌گردد که کمپانی کیا توسط نمایندگی‌هایی که در کشورها به ویژه ایران دارد، از خریداران پشتیبانی‌های لازم را انجام می‌دهد.امکان خرید اقساطی خودروهای ساخت کمپانی محبوب کیا از سوی سایا خودرو فراهم شده است و علاقمندان به تولیدات مدرن این شرکت می‌توانند با شرایط ویژه تحویل فوری و ثبت سند به نام خریدار، خودروی مورد علاقه خود را تحویل بگیرند. سایا خودرو در طرح فروش اقساطی محصولات کیا، خودروهای پر طرفداری چون اپتیما، سراتو، کادنزا، اسپورتیج و سورنتو را با شرایطی عالی و اقساطی که متناسب شرایط مالی شما تعیین می‌شود، عرضه می‌کند.

آمار تولید و فروش کیا در سراسر دنیا

فروش اقساطی کیا

شرکت پس از طی یک تاریخ پرفراز و نشیب امروزه بیشتر از 1.4 میلیون خودرو در هر سال تولید می‌کند. این فرآیند در 14 عملیات تولید و مونتاژ در هشت کشور جهان انجام می‌شود.
جدای از فرآیند فروش اقساطی کیا در ایران که از سوی سایاخودرو اجرا می‌شود، این وسایل نقلیه از طریق شبکه ای منسجم و شامل بیشتر از 3000 توزیع کننده و فروشنده فروخته می‌شود. محصولات کیا در ۱۷۲ کشور جهان، فروخته و سرویس می‌شوند. جالب است بدانید شرکت کیا افزون بر از چهل هزار کارمند دارد و درآمد سالانه آن بیش از 17 میلیارد دلار است.

جوایز بین المللی کیا در ۱۰ سال گذشته

طرح فروش اقساطی کیا خرید خودرو از کارخانه‌ای را ممکن می‌کند که در طی ۱۰ سال گذشته جوایز بین المللی متعددی را دریافت کرده است.دکیا موتورز در بین سال‌های 2013 تا 2016 برنده جوایز بین‌المللی متعددی در حوزه خودروی سال شد.

در ابتدا و در سال ۲۰۱۲ برای کیا اپتیما برنده شد. در سال بعد یعنی سال ۲۰۱۴ کیا کادنزا بود که برنده جایزه خودروی سال شد. سال ۲۰۱۵ نوبت به کیا K900 رسید و در نهایت برای یک نسخه جدید از کیا اپتیما جایزه خودروی سال ۲۰۱۶ به محصولات کیا موتورز رسید.
سال ۲۰۱۶ بجز این جایزه برای نسخه جدید اپتیما، کیا سورنتو نیز برنده جایزه بین المللی SUV سال 2016 شد.

این جوایز و افتخارات بین‌المللی نه تنها ناظر بر کارکرد و عملکرد اتومبیل‌ها است، بلکه بر «ارتباط عاطفی» که الهام‌بخش آن‌ها هستند نیز تمرکز دارد. به عبارتی اینکه این خودروها چقدر خوب ما را جذب می‌کند.

مبدا تغییر در خودورهای کیا

برای ما ایرانی‌ها به جز خودروهای پیشرفته و لوکسی امروز که در طرح فروش اقساطی کیا از طریق سایاخودرو قابل خرید هستند، خودروهای قدیمی نیز از این کارخانه آشناست. پراید و ریو قدیمی از این جنس هستند. اما چه شد که به یکباره تغییرات گسترده در حوزه خودروسازی کیا موتورز رخ داد؟

بیش از پانزده سال پیش و در سال 2006، کیا موتورز آقای پیتر شرایر را که پیش‌تر خودروی زیبای آئودی TT را طراحی کرده بود به استخدام خود درآورد. او قصد داشت تا سبک خودروهای کیا را اصلاح کند.
در واقع این شرایر بود که «چهره» متمایز کیا را به دنیا معرفی کرد تا جایی که امروز خودروهای زیبایی از کیا را در جاده‌های سراسر دنیا می‌بینیم. جالب است که برخی از خودروهای جدید کیا به عنوان «بینی ببر» یاد می‌کنند. بیان آن هم به لطف جلوپنجره برجسته شرکتی آن است که اکنون یکی از ویژگی های قابل تشخیص کیا است.

خرید و فروش اقساطی کیا از سایا خودرو

چرا خرید محصولات کیا انتخاب درستی است؟

محصولات کیا برخلاف برادر هموطن‌شان یعنی هیوندای، خوش قیمت‌تر هستند و البته طراحی آنها جوان پسندتر و اسپرت‌تر است. فروش اقساطی کیا در ایران که از سوی سایاخودرو انجام می‌شود به شما کمک می‌کند تا بتوانید با رقمی کمتر و مبلغی پایین‌تر یک خودروی لوکس خارجی را به صورت فوری تحویل بگیرید.
ذکر این نکته لازم است که خودروهای کیا به علت قابلیت اطمینان و ایمنی شهرت دارند و همه خودروهای آن مملو از تجهیزات و آپشن‌های گوناگونی هستند.
در خارج از کشور ما هر خودروی کیا دارای 10 سال و 10000 مایل گارانتی بوده و در واقع این سخاوتمندانه ترین گارانتی است که یک برند خودرویی می تواند ارائه دهد. این گارانتی گرچه در ایران به درستی اجرا نمی‌شود اما موید کیفیت بالای قطعات و ساخت خودروهای کیا است. ضمن اینکه از طریق سایاخودرو و طرح فروش اقساطی کیا می‌توان به خدمات متنوع و جذابی برای خرید این زیبای کره‌ای دریافت کرد.
در حوزه فنی نیز باید گفت که خودروهای کیا با موتورهای قوی و پیشرفته عرضه می شوند که البته قدرتمند و سازگار با محیط زیست هستند.
از سوی دیگر خودروهای کیا به علت استایل منحصر به فردی که دارند و همچنین ظاهر زیبا و رانندگی بهتر از بسیاری از رقبای خود مشهور هستند. تولیدکنندگان کیا در طول سالیان متمادی بر مهارت و بهبود مستمر محصولات و کاهش مصرف سوخت نیز تمرکز کرده‌اند.
اینجاست که وقتی نوبت به صحبت از مقرون به صرفه بودن می رسد، مدل‌های کیا معمولاً هزینه کمتری نسبت به سایرین دارند. پس اگر به دنبال یک سدان فول سایز هستید که کیفیت قابل قبول داشته و دارای استانداردهای جهانی نیز باشد، خودروهای کیا دقیقاً قیمتی خواهند داشت که می توانید از پس آن برآیید و شرکت در طرح‌های فروش اقساطی کیا که از سوی سایاخودرو عرضه می‌شود، فرصتی مغتنم برای شماست.
جالب است بدانید که این شرکت در حال حاضر سریعترین رشد تولیدکننده خودرو را به خود اختصاص داده است.

آیا خرید اقساطی کیا در بازار ایران منطقی است؟!

دلایل زیادی وجود دارد که اثبات کند شرکت در طرح‌های فروش خودرو اقساطی تا چه میزان در اقتصاد ایران منطقی است.

خرید اقساطی کیا نیز از این قاعده مستثنا نیست. بله، حق دارید. اکنون گروهی با خود فکر می‌کنند که خرید اقساطی خودروهای خارجی خودش به اندازه چندین خودرو داخلی هزینه دارد و وقتی کسی اینقدر سرمایه‌دار است چرا اصلا باید با اقساط و به شکل شرایطی صاحب ماشین شود؟!

در جواب این گروه از مخاطبان باید بگوییم آیا گمان می‌کنید طرح‌های خرید اقساطی فقط مختص دهک‌های پایین جامعه است؟!

یعنی فکر می‌کنید تنها کسانی که تمکن مالی ندارند، به دنبال خرید خودروهای اقساطی هستند؟!

خب! اگر ذهنیت شما صحیح باشد تکلیف آن دسته از افرادی که اتفاقا کم هم نیستند و به دنبال طرح‌هایی مانند خرید اقساطی کیا سورنتو هستند یا در لابلای صفحات مجازی و فروشندگان مجاز خودرو، منتظر ارائه طرحی برای خرید اقساطی کیا اپتیما هستند، چه می‌شود؟!

واقعیت این است که افراد سرمایه‌دار شم اقتصادی قوی دارند و تحلیل درستی از بازار همیشه در مشت دارند. بنابر همین تحلیل خرید اقساطی خودرو یک راه منطقی برای سرمایه‌گذاری و کسب سود در جوامعی است که اقتصاد درگیر با تورم دارند.

زیرا اصلا منطقی نیست که شما بابت خرید کالایی با استهلاک زیاد همه سرمایه خود را صرف نمایید و می‌توانید در مدتی که قسط می‌پردازید، مابقی سرمایه خود را در یک فعالیت زودبازده دیگر صرف کنید.

بنابراین خرید اقساطی محصولات کیا یک فرصت طلایی در مقابل کسانی است که هم سرمایه کافی برای خرید دارند و هم در آرزوی سواری گرفتن از یکی از محصولات کیا بودند اما مجموعه‌ای را با بهترین شرایط برای خرید اقساطی کیا پیدا نمی‌کردند.

سایا خودرو این روزها با بهترین مزایا امکان فروش قسطی کیا را برای علاقمندان فراهم کرده است.

شرایط فروش اقساطی کیا تحویل فوری

شرایط فروش اقساطی کیا تحویل فوری

شرایط فروش اقساطی کیا تحویل فوری که از سوی سایا خودرو مطرح شده است یک فرصت استثنایی است. در واقع تنها شرط لازم برای شرکت در آن این است که یکی از محصولات این کمپانی دلتان را برده باشد، وگرنه دیگر هیچ سد قابل توجهی پیش رویتان نیست.

فروش اقساطی محصولات کیا در مجموعه ما با دریافت کمترین پیش پرداخت ممکن شده است، بنابراین نگرانی بابت این موضوع وجود ندارد که چندین ماه لازم داشته باشید تا بتوانید سرمایه‌ای جور کنید یا وامی تهیه نمایید.

خرید اقساطی کیا با این شیوه برای افرادی که سرمایه آنچنانی ندارند هم فرصتی مناسب است تا ماشین مورد علاقه و رویایی خود را تهیه کنند و از سواری گرفتن از آن لذت ببرند.

بنابراین رویای خرید اقساطی کیا سراتو و دیگر محصولات جذاب کمپانی کیا محقق می‌شود و دیگر لازم نیست حساب و کتاب کنید که اگر از امروز تا چند سال‌ دیگر پس‌انداز کنید موفق به خرید قسطی محصولات کیا می‌شوید. تازه آن هم در شرایطی که «اگر» بتوانید با این اوضاع و احوال معیشتی، پس‌انداز کنید.

با بستری که سایا خودرو فراهم کرده خرید اقساطی کیا اسپورتیج، سراتو و دیگر خودروهای لوکس این شرکت مختص به طبقه خاصی نیست و فرصتی برابر برای همه با هر توان مالی است. ممکن است بگویید اقساطش چه؟! آن را چگونه پرداخت کنیم؟! نگران نباشید، برای این موضوع هم کارشناسان فروش مجموعه ما تدابیر هوشمندانه‌ای اتخاذ کرده‌اند.

شرایط خرید اقساطی کیا موتورز از سوی سایا خودرو در چه تعداد اقساطی فراهم شده است؟

همان طور که در بخش قبلی نیز اشاره کردیم، طرح خرید اقساطی کیا موتورز که از سوی مجموعه ما ارائه شده است، این امکان را به مشتریان سراسر کشور می‌دهد که با هر توان مالی که دارند، پشت فرمان محصولات این شرکت بنشینند.
بنابراین چه قصد خرید اقساطی کیا موهاوی داشته باشید چه اسپورتیج یا سراتو، این بستر برایتان فراهم شده که با کمترین پیش‌پرداخت و طی اقساط بلند مدت در طرح خرید قسطی کیا شرکت کنید.
مبلغ اقساط بر اساس توان مالی شما تعیین خواهد شد تا کمترین فشار مالی را حس کنید و مدت زمان بازپرداخت نیز به صورت بلند مدت در نظر گرفته می‌شود.

شرکت در طرح فروش قسطی محصولات کیا یک معامله سراسر برد برای شما خواهد بود، زیرا اولا در این اوضاع و احوال آشفته اقتصادی صاحب خودروی لوکسی می‌شوید که استهلاک ندارد و از این نظر هزینه بر نیست، از طرفی یک سرمایه ارزشمند برای شما خواهد بود که پس از مدتی ارزش آن چند برابر خواهد شد، از سوی دیگر فروش اقساطی کیا سایا خودرو با تحویل فوری، اقساط بلند مدت و دریافت کمترین پیش پرداخت ممکن است. خب! واقعا چه ابهام و مساله دیگری سر راه ماشین دار شدن شما وجود دارد؟! عملا هیچ چیز! پس فرصت را از دست ندهید و برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی از مشاوره رایگان از کارشناسان خبره ما همین الان تماس بگیرید.

دریافت مشاوره رایگان

    جهت مشاوره تماس بگیرین