خط ویژه واحد فروش : 02171333133

فروش اقساطی کرمان موتور

9 / 10
از 224 کاربر
1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول

فروش اقساطی کرمان خودرو را نیز می توانید توسط سایا خودرو دریافت نمائید و از محصولات باکیفیت این شرکت بهره لازم را ببرید. از جمله خودرهای مجموعۀ کرمان خودرو می توان به سری خودرو لیفان و جک اشاره نمود که دارای مدل های متفاوت سواری و شاسی بلند می باشند و طرفداران خاص خود را دارد و علاقه مند هستند که یکی از این مدل ها را خریداری نمایند و برای مسافرت و ترددهای درون شهری از آنها استفاده کنند.

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور

به دلیل هزینه های بالایی که خودروها دارند، امکان خرید نقدی برای عموم بسیار دشوار می باشد، به همین دلیل فروش اقساطی خودرو، به عنوان بهترین گزینه به خریداران ارائه شد و بدین وسیله افرادی که محصولات کرمان خودرو را برای خرید مد نظر داشتند، بتوانند خودرو خود را به صورت قسطی خریداری نمایند. البته قابل ذکر است تمام شرایط پرداخت طبق توافق طرفین صورت می گیرد. بدین وسیله شرایط خرید قسطی  موجب شده خیلی از افراد صاحب خودرو مورد علاقۀ خود شوند.

فروش اقساطی محصولات کرمان موتور

فروش اقساطی خودروهای داخلی مشمول محصولات کرمان موتور نیز می باشد و شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش قسطی محصولات کرمان خودرو با واحد فروش سایا خودرو تماس بگیرید و نسبت به شرایط فروش اقساطی خودرو پرسش های خود را مطرح نمائید و در صورت تأیید و پسند، خودرو مورد نیاز خود را برای خرید اقساطی ثبت نمائید و کارشناسان مربوطه در اسرع وقت هماهنگی های لازم را در خصوص تنظیم مفاد قرارداد محیا نمایند و بدین وسیله بر اساس شرایط مالی و اقتصادی که دارید به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت و پرداخت پیش قسط، مالک خودرو شوید.

فروش اقساطی محصولات کرمان موتور اگر به صورت رسمی باشد، بهترین انتخاب برای خرید خودرو باشد و فشار اقتصادی را به شما تحمیل نکند و بر اساس تمکن مالی خود، مناسب ترین خودرو را برای خود و خانواده خریداری نمائید. 

فروش محصولات کرمان موتور

با استفاده از شرایط فروش اقساطی محصولات کرمان موتور که از سوی سایا خودرو عرضه می‌شود، شما می‌توانید اقدام به خرید یک خودروی مدرن و یا تعویض خودروی مستعمل خود با یکی از محصولات لوکس این شرکت خودروساز و مونتاژکننده ایرانی نمایید.

خرید اقساطی خودرو سبب می‌شود تا لذت رانندگی با خودروهای روز جهان را تجربه کنید و سطح زندگی و معیشت خود را ارتقا دهید. به علاوه اگر قرار باشد شما اقدام به خرید نقدی خودرو نمایید، ناگزیر، باید شرایط مالی‌تان را در نظر بگیرید و به اصطلاح پایتان را به اندازه گلیمتان دراز کنید!

در نتیجه اگر موجودی حساب شما به اندازه قیمت یک خودروی فنی و فول آپشن نباشد، ناچارید به سراغ خودروهای کارکرده و یا خودروهای نو با سطح فنی پایین‌تر بروید، اما خرید خودرو قسطی شعاع دایره گزینه‌های پیش روی شما را گسترش می‌دهد و حتی شرایطی را برای شما مهیا می‌کند که پشت فرمان خودروهای لوکس و جذابی مانند جک و لیفان بنشینید.

تا پیش از این امکان فروش اقساطی خودروهای مونتاژی و یا وارداتی وجود نداشت و تنها شرکت‌های خودروساز ایران خودرو و سایپا بودند که محصولات خود را در قالب طرح‌های قسطی به فروش می‌رسانند.

اما اینک وجود مجموعه‌هایی مانند سایاخودرو که در بازار خودرو تجربه و سابقه درخشانی دارند، امکانات ویژه‌ای پیش روی هموطنان سراسر کشور فراهم کرده است که تنها با پرداخت نیمی از قیمت کلی خودرو، به صورت آنی و فوری از خودروی جدیدشان سواری بگیرند و با پرداخت اقساطی که با توجه به شرایط مالی خریدار تنظیم شده است، با آرامش خاطر پا به جاده‌ها بگذارید.

به این ترتیب خرید اقساطی محصولات کرمان موتور مانند لیفان و جک بسیار به صرفه‌تر و منطقی‌تر از خرید نقدی این خودروهاست، چراکه شما می‌توانید هم خودروی محبوبتان را از آن خود کنید و هم اگر به اندازه خرید یک خودروی جک سرمایه داشته باشید، با پرداخت بخشی از پس‌انداز خود به عنوان‌ پیش‌پرداخت در طرح اقساطی، می‌توانید بقیه موجودی خود را در امور دیگری سرمایه‌گذاری کنید.

 
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
فروش خودرو در مجموعه سایا خودرو صرفا به صورت تحویل روز و آنی می باشد و هیچگونه ثبت نام در خصوص فروش و تحویل مدت دار صورت نمیپذیرد.