سایا خودرو اعلام میدارد در حال حاضر امکان فروش به کلیه هموطنان عزیز در سرتاسر ایران فراهم میباشد
خریدی متفاوت، فرصت بینظیر برای خرید خودرو دلخواه
خط ویژه واحد فروش: 02171333133

فروش سایپا

فروش سایپا از دیگر خدمات سایا خودرو می باشد که به صورت تحویل به لحظه انجام میپذیرد. در سال های اخیر فروش خودرو بسیار رونق پیدا کرده و علاقه مندان خودرو برای خرید خودرو با شرایط اقساطی به فروشندگان معتبر مراجعه می کنند و با توجه به بودجه خود، از تسهیلات شرایط اقساطی استقاده می کنند و خودرو مورد نظر خود را خریداری می کنند.

خرید نقدی سایپا صفر از کارخانه یا بازار آزاد!

اگرچه خرید اقساطی سایپا همیشه متقاضیان خاص خودش را دارد، اما خیلی‌ها هم هستند که دلشان نمی‌خواهد زیر بار اقساط بروند و ترجیح می‌دهند خرید نقدی سایپا را تجربه کنند. از آنجایی که سایپا و ایران خودرو به عنوان دو خودروساز بزرگ و معروف کشورمان سالهاست در رقابت با هم فعالیت می‌کنند و عمده محصولاتی که در سطح جاده‌های کشور می‌بینید، متعلق به این دو تولیدکننده است، بیشتر متقاضیان خرید سایپا ترجیح می‌دهند، مستقیم با کمپانی وارد معامله شوند. اما متاسفیم که باید بگوییم اکثر خودروسازان، مونتاژ کنندگان و واردکنندگان خودرو کشورمان هنوز بستری فراهم نکرده‌اند که هرگاه شما قصد خرید نقدی سایپا داشته باشید، بدون طی کردن مراحل عجیب و غریب بتوانید به مقصود برسید.

این در حالی است که طرحی برای فروش اقساطی سایپا نیز در دستور کار این گروه خودروساز وجود ندارد. فروش محصولات سایپا توسط کمپانی غالبا به شیوه پیش‌فروش یا در قالب طرح‌های فروش فوق‌العاده است. به این معنا که باید ابتدا نام‌نویسی کنید، بعد منتظر نتایج قرعه‌کشی باشید و بعد اگر خوش شانس باشید و برنده شوید، تاریخ تحویل متعاقبا به شما اعلام خواهد شد.

خط توليد سایپا

از همه بدتر اینکه باید برای شرکت در این نوع از طرح‌های فروش سایپا، هزینه تمام شده خودرو را به نرخ روز پرداخت کنید. بنابراین خرید خودرو به این شیوه به اما و اگرهای بسیار زیادی پیوند می‌خورد، ضمن اینکه شما برای معامله با کارخانه، باید ثابت کنید که در حال حاضر صاحب خودرو نیستید. حال اگر ماشین زیر پایتان را فروختید و در قرعه کشی برنده نشدید، تکلیف چیست؟! آیا راهی برای خرید محصولات سایپا با تحویل فوری وجود ندارد؟!

نگران نباشید. سایا خودرو که با ارایه طرح‌های فروش اقساطی سایپا خلاء عرضه قسطی محصولات این کمپانی را برطرف کرده بود، این بار هم در کنار مشتریان خود ایستاده است تا بدون معطلی و نياز به شرکت در قرعه‌کشی و پروسه‌های وقت‌گیر، بتوانند برای خرید خودرو مورد نظر خود اقدام کنند.

قیمت‌های واقعی و منصفانه، یکی از بارزترین ویژگی‌های این مجموعه است و به‌همین دلیل از سوی کاربران لقب بهترین و معتبرترین مجموعه فروش خودرو ایرانی و خارجی را دریافت کرده است. امکان خرید محصولات سایپا با قیمت مناسب هم‌اکنون از سوی سایا خودرو فراهم شده است و می‌توانید به صورت فوری و آنی خودرو دلخواه خود را خریداری کنید و به منزل ببرید.

اگر با محدودیت مالی مواجه هستید، همچنان طرح‌های فروش اقساطی سایپا در دسترس شما قرار دارد تا با شرایطی مانند اقساط بلند مدت، حداقل پیش پرداخت و تنظیم مبلغ اقساط بر اساس توان مالی خریدار صاحب خودرو مورد علاقه‌تان شوید.

خرید اقساطی سایپا تحویل فوری 1401

تحویل فوری مهم‌ترین دغدغه خریدار در طرح‌های اقساطی است. وعده خوش رنگ و لعابی که معمولا در تبلیغات روی آن مانور زیادی داده می‌شود، اما درصد بسیار کمی از فروشندگان به آن متعهد می‌مانند.

متقاضیان خرید اقساطی سایپا نیز اغلب کسانی هستند که قصد تعویض خودرو حال حاضر خود با یک خودرو اقتصادی‌تر و مدرن‌تر را دارند و یا در اولین تجربه خرید ماشین قسطی، محصولات دومین کمپانی بزرگ ایران را انتخاب کرده‌اند.

H230 در ساحل

در هر دو حالت شرکت، در طرح فروش سایپا اقساطی تحویل فوری مهم است. زیرا در حالت اول، متقاضی، خودرو فعلی خود را به فروش رسانده تا سرمایه کافی برای پرداخت پیش قسط خودرو جدید را تامین کند و در حالت دوم نیز خریدار از هزینه‌های جاری ایاب و ذهاب به ستوه آمده که به دنبال طرحی برای خرید اقساطی سایپا تحویل فوری 1401 می‌گردد.

اما آیا چنین وعده‌ای محقق می‌شود و اساسا چنین طرحی با توجه به اوضاع و احوال اقتصادی این روزهای کشور وجود دارد؟! بله! سایا خودرو که همواره تلاش کرده تا با بهترین تمهیدات، رویای ماشین‌دار شدن خانواده‌‌های ایرانی را محقق کند، این بار نیز به درخواست مشتریان خود به شرط تحویل فوری اقدام به فروش قسطی محصولات سایپا کرده است.

محصولات فروش اقساطی سایپا 1402 سایا خودرو

اگر برایتان این سوال پیش آمده است که کدام محصولات دومین شرکت خودروساز ایرانی در طرح فروش قسطی سایپا که توسط سایا خودرو عرضه شده است، گنجانده شده‌اند، باید اینگونه به شما پاسخ بدهیم که شما قصد خرید قسطی محصولات سایپا از کدام خانواده را دارید؟!

محصولات اقتصادی این کمپانی مانند پراید؟! تیبا؟! ساینا؟! کوییک؟! یا رویای نشستن پشت فرمان شاهین، سراتو و چانگان را در سر دارید؟!

قطعا گروهی از شما اکنون پاسخ می‌دهند که ما آرزوهایمان را کنار گذاشته‌ایم و روی خودروهایی که طی طرح فروش سایپا از سوی سایا خودرو عرضه شده است، فکر می‌کنیم.

اما بهتر است بدانید که این امکان برای شما فراهم شده است، تا هر کدام از محصولات سایپا را که دوست دارید، با بهترین شرایط به شیوه اقساطی از آن خود کنید!

در ادامه به جزییات طرح خرید قسطی سایپا خواهیم پرداخت:

فروش اقساطی پراید

طرح فروش اقساطی پراید، همواره طرفداران بی‌شمار دارد. اصلا این فکر را نکنید که چون با پراید جوک و لطیفه زیاد می‌سازند و مکرر از آن انتقاد می‌کنند، خودرو محبوبی نیست.

پراید یکی از محبوب‌ترین خودروها در طرح‌های خرید اقساطی سایپاست و هنوز بالاترین آمار فروش در بین خودروهای کشور را دارد.

شما چه متقاضی شرکت در فروش پراید 111 باشید و چه مترصد فرصتی هستید تا بتوانید طرحی مناسب با عنوان فروش پراید 132 پیدا کنید، در هر دو حالت سایا خودرو برای شما پیشنهادات هیجان انگیزی دارد و این فرصت را دارید که با بهترین شرایط صاحب ماشین شوید.

پراید 132

فروش اقساطی تیبا

تقاضا برای شرکت در طرح فروش اقساطی تیبا مختص کسانی است که قصد هزینه کردن آنچنانی برای خرید خودرو ندارند، اما دلشان هم نمی‌خواهد سوار ارزان‌ترین خودرو ایرانی یعنی پراید شوند.

 با این حال فکر اقتصادی دارند و به دنبال خودرویی با هزینه‌های جانبی کم و قیمت پایین می‌گردند. به همین دلیل، تنور تقاضا برای ارائه طرحی مبنی بر فروش تیبا 2 و تیبا معمولی نیز همواره داغ داغ است. بر همین اساس سایان خودرو، نسبت به این درخواست کاربران بی توجه نبوده و طرح فروش اقساطی سایپا برای عرضه تیبا را در دستور کار قرار داده است.

تیبا

فروش اقساطی ساینا

متقاضیان شرکت در طرح فروش ساینا نیز دقیقا به همان دلایلی به این خودرو روی می‌آورند که در علت محبوبیت تیبا گفته شد! با این تفاوت که ساینا چهره‌ای جذاب‌تر و مدرن‌تر نسبت به تیبا دارد و به همین دلیل افراد زیادی هستند که قصد شرکت در طرح فروش ساینا S را داشته باشند.

امکان فروش اقساطی ساینا g و s از سوی مجموعه ما برای هموطنان سراسر کشور فراهم شده است و علاقمندان باید برای خرید اقساطی سایپا در تهران به مراکز فروش مجموعه ما مراجعه نمایند تا خودرو محبوب خود را معامله کنند.

ساینا

فروش اقساطی کوییک

اگر از کسانی که قصد خرید خودرو سایپا دارند، نظر سنجی شود که بیشتر از همه منتظر ارائه کدام طرح هستند، قطعا بخش قابل توجهی از آنان از طرح فروش کوییک نام خواهند برد. یک خودرو جمع و جور شهری با ظاهری مدرن و اسپرت که هم به عنوان یک خودرو شخصی مجردی و هم یک خودرو خانوادگی کوچک، انتخابی عالی است.

طرح فروش کوییک R هم اکنون از سوی سایاخودرو فراهم شده است و چنانچه دلداده این خودرو هستید، خوب است بدانید که از مزایای تحویل فوری، اقساط بلند مدت و ثبت سند به نام خریدار برای شرکت در طرح فروش کوییک S و معمولی برخوردار خواهید شد.

کوییک

فروش اقساطی شاهین، سراتو، چانگان

اکثر افرادی که قصد شرکت در طرح‌های فروش سایپا را دارند، به دنبال خودروهای اقتصادی هستند. اما سطح کیفی محصولات سایپا فقط به پراید، تیبا، ساینا و کوییک محدود نمی‌شود.

طرح فروش چانگان، سراتو و شاهین نیز طرفداران بسیاری دارد که معمولا این افراد مرجع مطمئنی برای خرید اقساطی سایپا پیدا نمی‌کنند. زیرا کمتر مرکزی پیدا می‌شود که خودروهای گران قیمت را به شکل اقساطی و با امتیازات ویژه عرضه کند.

چانگان CS35

بنابر درخواست کاربران، سایا خودرو طرح فروش سراتو، شاهین و چانگان را نیز در دستور کار قرار داده است و شما با شرایط ویژه‌ای که بارها در وب‌سایت رسمی مجموعه به آن پرداخته‌ایم می‌توانید در طرح‌های فروش شاهین، چانگان و سراتو نیز شرکت کنید.

سراتو

برای شرکت در طرح فروش اقساطی سایپا، استعلام قیمت روز خودروهای این کمپانی و اطلاع از جزییات، هم اکنون تماس بگیرید.

شرایط فروش اقساطی سایپا

شرایط فروش اقساطی برای هر کدام از محصولات سایپا  متفاوت می باشد، همچنین می توانید در بازه های زمانی متفاوت شرایط اقساطی مناسب را انتخاب کنید و برای خرید قسطی خودرو دچار مشکل نشوید، بدین ترتیب با مدیت مالی به راحتی می توانید خودرو مورد نظر خود را با قیمت مناسب و ارزان خریداری نمائید. همچنین شرایط خرید اقساطی خودرو برای خودروهای آپشن دار نیز می باشد.

از دیگر شرایط فروش اقساطی می توان به سند زدن خودرو به نام خریدار، اعطای قرارداد رسمی فروش اقساطی و قرارداد اجاره به شرط تملیک و همچنین امکان تعویض خودرو با خودرو دیگر و … اشاره نمود که هر کدام از این موارد در تمام مفاد قرارداد ذکر می گردد و شما خریدار گرامی با قرائت کامل اقدام به ثبت قرارداد می نمائید.

فروش محصولات سایپا

محصولات سایپا دارای خودروهای متعددی می باشد که شامل شرایط فروش خودروهای داخلی می باشند و سایا خودرو کلیه محصولات سایپا را طبق شرایط ذکر شده به فروش می رساند ، شما خریدار گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز فروش سایا خودرو تماس بگیرید و نسبت به کلیۀ شرایط آگاهی کامل پیدا کنید و بر اساس شرایط مالی خود، سفارش خرید خودرو با شرایط اقساطی را ثبت نمائید و خودرو خود را طی مدت زمان یک ساعت تحویل بگیرید و طی مدت زمان مشخص اقساط خرید خودرو سایپا خود را تسویه نمائید.

آریو

خرید سایپا

دو خودروساز بزرگ ایرانی یعنی ایران خودرو و سایپا هربار که اقدام به عرضه خودروهای تولید خود به شیوه اقساطی نموده‌اند با استقبال پرشور هم‌وطنان مواجه شده‌اند. شرایط مالی مردم به‌گونه‌ای است که ترجیح می‌دهند یک خودروی فنی و مدرت را با شرایط اقساط و تقدیم پیش پرداخت خریداری نمایند تا کمترین فشار مالی را به خانوانده خود تحمیل کنند. اما مدتی است که طرح‌های فروش اقساطی سایپا در تعداد محدود عرضه می‌شود و هیچ قرابتی با تقاضای موجود در بازار ندارد. از این رو شرکت‌کنندگان در این طرح‌ها باید ماه‌ها و حتی یکسال منتظر بمانند تا شاید در قرعه‌کشی برنده شوند و بتوانند یکی از محصولات این شرکت مانند پراید، تیبا، ساینا، کوییک، آریو، سراتو، چانگان و شاهین را به صورت اقساطی خریداری نمایند.

سراتو

در شرایطی که معلوم نیست چه زمانی، بخت به شرکت‌کنندگان روی بیاورد و اسمشان در قرعه کشی اعلام گردد و نیز با توجه به تورم موجود در کشور ما که هر روز از ارزش پول کاسته و قیمت‌ها سیر صعودی طی می‌کنند، بهترین راه خرید این‌محصولات، شرکت‌ در طرح‌های ویژه‌ای است که مجموعه‌های صاحب نام در بازار خودرو که دارای تجربه و پیشینه درخشانی هستند به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می‌دهند. فروش سایپا یکی از محبوب‌ترین طرح‌هایی است که سایا خودرو به منظور رفاه حال هم‌وطنان اقدام به عرضه خودروهای تولید این شرکت کرده است و طی آن، خریدار می‌تواند با شرایط استثنایی تحویل فوری و دریافت سند به نام خود، اقدام به خرید خودرو نماید.

محصولات سایپا در بازار رقابتی به سبب قیمت مناسب، ایمنی قابل قبول، مشخصات فنی استاندارد و زیبایی ظاهری، همواره علاقمندان بسیاری دارد که مترصد فرصتی هستند تا بتوانند اقدام به خرید قسطی خودرو نمایند. در تازه‌ترین اخبار منتشر شده درباره بازار خودرو ساینا اس، شاهین، کوییک اس، کوییک دنده‌ای و کوییک آر به ترتیب پرطرفدارترین محصولات سایپا شناخته شده‌اند.

شرایط فروش سایپا 1401

1400 را باید یکی از گران‌ترین سال‌های اقتصادی تاریخ ایران محسوب کرد. تورم افسار گسیخته، نرخ پایین درآمدها، بالاتر رفتن شاخص فلاکت، پایین‌تر آمدن سطح رفاه مردم، کاهش قدرت خرید، ریزش شاخص بورس و نوسان قیمت ارز، همه و همه دست به دست هم دادند تا سال سختی را به خصوص برای اقشار کم درآمد رقم بزنند. اقشاری که بیش از نیمی از مردم کشور ما را شامل می‌شوند. بنابراین بدیهی است که این افراد برای ماشین‌دار شدن، چاره‌ای جز پناه آوردن به طرح‌های قسطی ندارند.

در حالی که دومین خودروساز بزرگ ایرانی برنامه‌ای برای، فروش سایپا 1401 نداشته و ندارد، اما این عنوان یکی از پر تکرارترین عناوین جستجوی افراد در مرورگرهای مجازی و موتورهای جستجوگری مانند گوگل و بینگ بوده است، افرادی که به دنبال طرح‌های خرید اقساطی خودرو هستند.

بر همین اساس، سایا خودرو شرایط فروش اقساطی سایپا 1401 را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

امکان خرید محصولات سایپا با کم‌ترین سرمایه و بودجه اندک

ما در سایا خودرو همواره تلاش کرده‌ایم تا طرح‌هایی ارائه کنیم که باب میل قاطبه مردم کشورمان باشد. به خوبی به اوضاع و احوال اقتصادی کشور مشرف هستیم و می‌دانیم که هم امکان پس‌انداز برای مشتریان وجود ندارد تا پیش‌پرداخت‌های سنگین را تقبل کنند و درگیر شدن مردم برای دریافت وام‌های بزرگ از بانک‌ها بسیار زمان‌بر و خسته‌کننده است، از طرفی داشتن یک خودرو شخصی معمولی حق هر شهروندی است و تا جایی که ممکن است باید این شرایط تسهیل شود. از این رو یکی از مهم‌ترین شرایط فروش اقساطی سایپا 1401 را بر پایه دریافت کم‌ترین پیش‌پرداخت قرار دادیم.‌

فروش اقساطی سایپا تحویل فوری 1402

در این شرایط اقتصادی کشور و اوضاع و احوالی که ارزش پول به صورت ماهانه دستخوش تغییرات می‌شود و از قدرت خریدش کم می‌گردد، حتی یک ماه خواباندن سرمایه هم به صلاح نیست. بنابراین بهترین خدمت برای ماشین‌دار شدن مردم این است که شرکت آن‌ها در طرح‌های خرید اقساطی خودرو با قید تحویل فوری همراه باشد. ما در سایاخودرو، پیش شرط فروش اقساطی سایپا تحویل فوری 1402 را به همین منظور گنجانده‌ایم.

امکان تعیین مبلغ اقساط و مدت زمان بازپرداخت اقساط محصولات سایپا بر اساس شرایط اقتصادی خریدار و توان مالی او

وقتی پایه حقوق وزارت کار در سال 1400 بین 3 تا 5 میلیون تومان در نظر گرفته شده است، مشخص است که تحمیل اقساطی با همین مبلغ و حتی بیش از آن تا چه اندازه می‌تواند، معیشت خریدار را دچار مشکل کند و از آرامش زندگی او بکاهد.

هدف از ماشین‌دار شدن و شرکت در طرح‌های فروش اقساطی سایپا مگر غیر از تزریق آرامش به خانواده و ارتقای سطح معیشت است؟! بنابراین نمی‌توان نقش هم‌خوانی دخل و خرج مشتری در رضایت او از خرید اقساطی خودرو را نادیده گرفت. ما در سایا خودرو تلاش کرده‌ایم تا در تک تک قراردادهایی که منعقد می‌کنیم، مبلغ اقساط و بازه زمانی بازپرداخت را به تصمیم مشتری منوط کنیم.

بر همین اساس و با توجه با اینکه در حال حاضر، پراید ارزان‌ترین خودرو موجود در جاده‌های کشور است و شاید بخش قابل توجهی از افرادی که به دنبال خرید خودرو هستند، صرفا بتوانند از پس اقساط پراید بر بیایند، طرح فروش اقساطی پراید با اقساط 60 ماهه را از ابتدای سال 1401 در دستور کار قرار دادیم و تا امروز، ده‌ها معامله موفق را به ثبت رسانده‌ایم.

فروش اقساطی محصولات سایپا با قیمت واقعی

فروش اقساطی سایپا 1401 با قیمت واقعی یک ادعا نیست. ما با توجه به سابقه و کارنامه‌ای که داریم بارها ثابت کرده‌ایم که همان‌قدر سود خودمان از معامله اهمیت دارد، رضایت مشتری نیز حایز توجه است. بنابراین آنچه که در این سال‌ها موجب شهرت و محبوبیت مجموعه ما شد، قیمت‌ رقابتی بوده است.
قیمت‌هایی که به اذعان خریداران، بسیار مناسب‌تر از سایر مراکز فروش اقساطی خودرو است و با حداقل سود استاندارد، تلاش شده است تا افراد بیشتری بتوانند طعم داشتن خودرو شخصی را بچشند.

از دیگر شرایط فروش اقساطی سایپا 1401 از سوی سایا خودرو می‌توان به:

  • ثبت سند به نام خریدار پس از طی شدن مراحل معمول اداری
  • تنظیم قراردادهای شفاف
  • ارایه مشاوره رایگان پیش از خرید محصولات سایپا
  • فروش اقساطی سایپا در سراسر کشور با شرایط ویژه (فروش اقساطی سایپا تبریز، فروش اقساطی سایپا دستاران بوشهر، فروش اقساطی سایپا قزوین و ..) اشاره کرد.

سوالات متداول

زمان تحویل خودرو در طرح‌های اقساطی سایا خودرو چگونه است؟

با خرید اقساطی سایپا از سایا خودرو به صورت فوری ماشین خود را تحویل خواهید گرفت.

قیمت اقساطی محصولات سایپا در سایا خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت محصولات در طرح خرید اقساطی سایپا از سایا خودرو منصفانه است و حاشیه سود در نظر گرفته شده کاملا منطبق با عرف بازار خواهد بود.

برای خرید اقساطی سایپا از سایا خودرو چقدر سرمایه لازم است؟

امکان شرکت در طرح فروش اقساطی سایپا سایا خودرو با کم‌ترین پیش‌پرداخت فراهم شده است.‌

آیا برای خرید نقدی سایپا از سایا خودرو باید فاقد وسیله نقلیه باشیم؟

خرید سایپا از سایا خودرو هیچ گونه محدودیتی در مالکیت وسایل نقلیه ندارد.

تاریخ ثبت نام خرید اقساطی سایپا از شرکت خودروساز چه زمانی است؟

سالهاست امکان خرید اقساطی سایپا از سوی کمپانی وجود ندارد و خبری از ارایه این طرح در آینده نیز منتشر نشده است. اگر با مشکل تامین اعتبار برای خرید نقدی مواجهید، می‌توانید از طریق سایا خودرو اقدام کنید.

دریافت مشاوره رایگان

    جهت مشاوره تماس بگیرین