سایا خودرو اعلام میدارد در حال حاضر امکان فروش به کلیه هموطنان عزیز در سرتاسر ایران فراهم میباشد
خریدی متفاوت، فرصت بینظیر برای خرید خودرو دلخواه
خط ویژه واحد فروش: 02171333133

فروش اقساطی سایپا

فروش اقساطی سایپا

فروش سایپا از دیگر خدمات سایا خودرو می باشد که به صورت تحویل به لحظه انجام میپذیرد. در سال های اخیر فروش خودرو بسیار رونق پیدا کرده و علاقه مندان خودرو برای خرید خودرو با شرایط اقساطی به فروشندگان معتبر مراجعه می کنند و با توجه به بودجه خود، از تسهیلات شرایط اقساطی استقاده می کنند و خودرو مورد نظر خود را خریداری می کنند.

خرید نقدی سایپا صفر از کارخانه یا بازار آزاد!

اگرچه خرید اقساطی سایپا همیشه متقاضیان خاص خودش را دارد، اما خیلی‌ها هم هستند که دلشان نمی‌خواهد زیر بار اقساط بروند و ترجیح می‌دهند خرید نقدی سایپا را تجربه کنند. از آنجایی که سایپا و ایران خودرو به عنوان دو خودروساز بزرگ و معروف کشورمان سالهاست در رقابت با هم فعالیت می‌کنند و عمده محصولاتی که در سطح جاده‌های کشور می‌بینید، متعلق به این دو تولیدکننده است، بیشتر متقاضیان خرید سایپا ترجیح می‌دهند، مستقیم با کمپانی وارد معامله شوند. اما متاسفیم که باید بگوییم اکثر خودروسازان، مونتاژ کنندگان و واردکنندگان خودرو کشورمان هنوز بستری فراهم نکرده‌اند که هرگاه شما قصد خرید نقدی سایپا داشته باشید، بدون طی کردن مراحل عجیب و غریب بتوانید به مقصود برسید.

این در حالی است که طرحی برای فروش اقساطی سایپا نیز در دستور کار این گروه خودروساز وجود ندارد. فروش محصولات سایپا توسط کمپانی غالبا به شیوه پیش‌فروش یا در قالب طرح‌های فروش فوق‌العاده است. به این معنا که باید ابتدا نام‌نویسی کنید، بعد منتظر نتایج قرعه‌کشی باشید و بعد اگر خوش شانس باشید و برنده شوید، تاریخ تحویل متعاقبا به شما اعلام خواهد شد.

جهت اطلاع از شرایط فروش اقساطی شاهین کلیک کنید.

خط توليد سایپا

از همه بدتر اینکه باید برای شرکت در این نوع از طرح‌های فروش سایپا، هزینه تمام شده خودرو را به نرخ روز پرداخت کنید. بنابراین خرید خودرو به این شیوه به اما و اگرهای بسیار زیادی پیوند می‌خورد، ضمن اینکه شما برای معامله با کارخانه، باید ثابت کنید که در حال حاضر صاحب خودرو نیستید. حال اگر ماشین زیر پایتان را فروختید و در قرعه کشی برنده نشدید، تکلیف چیست؟! آیا راهی برای خرید محصولات سایپا با تحویل فوری وجود ندارد؟!

نگران نباشید. سایا خودرو که با ارایه طرح‌های فروش اقساطی سایپا خلاء عرضه قسطی محصولات این کمپانی را برطرف کرده بود، این بار هم در کنار مشتریان خود ایستاده است تا بدون معطلی و نياز به شرکت در قرعه‌کشی و پروسه‌های وقت‌گیر، بتوانند برای خرید خودرو مورد نظر خود اقدام کنند.

قیمت‌های واقعی و منصفانه، یکی از بارزترین ویژگی‌های این مجموعه است و به‌همین دلیل از سوی کاربران لقب بهترین و معتبرترین مجموعه فروش خودرو ایرانی و خارجی را دریافت کرده است. امکان خرید محصولات سایپا با قیمت مناسب هم‌اکنون از سوی سایا خودرو فراهم شده است و می‌توانید به صورت فوری و آنی خودرو دلخواه خود را خریداری کنید و به منزل ببرید.

اگر با محدودیت مالی مواجه هستید، همچنان طرح‌های فروش اقساطی سایپا در دسترس شما قرار دارد تا با شرایطی مانند اقساط بلند مدت، حداقل پیش پرداخت و تنظیم مبلغ اقساط بر اساس توان مالی خریدار صاحب خودرو مورد علاقه‌تان شوید.

بیشتر بخوانید: فروش اقساطی بهمن موتور

خرید اقساطی سایپا تحویل فوری 1403

تحویل فوری مهم‌ترین دغدغه خریدار در طرح‌های اقساطی است. وعده خوش رنگ و لعابی که معمولا در تبلیغات روی آن مانور زیادی داده می‌شود، اما درصد بسیار کمی از فروشندگان به آن متعهد می‌مانند.

متقاضیان خرید اقساطی سایپا نیز اغلب کسانی هستند که قصد تعویض خودرو حال حاضر خود با یک خودرو اقتصادی‌تر و مدرن‌تر را دارند و یا در اولین تجربه خرید ماشین قسطی، محصولات دومین کمپانی بزرگ ایران را انتخاب کرده‌اند.

با کلیک بر روی لینک درج شده درباره فروش اقساطی ساینا S بخوانید.

H230 در ساحل

در هر دو حالت شرکت، در طرح فروش سایپا اقساطی تحویل فوری مهم است. زیرا در حالت اول، متقاضی، خودرو فعلی خود را به فروش رسانده تا سرمایه کافی برای پرداخت پیش قسط خودرو جدید را تامین کند و در حالت دوم نیز خریدار از هزینه‌های جاری ایاب و ذهاب به ستوه آمده که به دنبال طرحی برای خرید اقساطی سایپا تحویل فوری 1403 می‌گردد.

اما آیا چنین وعده‌ای محقق می‌شود و اساسا چنین طرحی با توجه به اوضاع و احوال اقتصادی این روزهای کشور وجود دارد؟! بله! سایا خودرو که همواره تلاش کرده تا با بهترین تمهیدات، رویای ماشین‌دار شدن خانواده‌‌های ایرانی را محقق کند، این بار نیز به درخواست مشتریان خود به شرط تحویل فوری اقدام به فروش قسطی محصولات سایپا کرده است.

محصولات فروش اقساطی سایپا 1403 سایا خودرو

اگر برایتان این سوال پیش آمده است که کدام محصولات دومین شرکت خودروساز ایرانی در طرح فروش قسطی سایپا که توسط سایا خودرو عرضه شده است، گنجانده شده‌اند، باید اینگونه به شما پاسخ بدهیم که شما قصد خرید قسطی محصولات سایپا از کدام خانواده را دارید؟!

محصولات اقتصادی این کمپانی مانند پراید؟! تیبا؟! ساینا؟! کوییک؟! یا رویای نشستن پشت فرمان شاهین، سراتو و چانگان را در سر دارید؟!

قطعا گروهی از شما اکنون پاسخ می‌دهند که ما آرزوهایمان را کنار گذاشته‌ایم و روی خودروهایی که طی طرح فروش سایپا از سوی سایا خودرو عرضه شده است، فکر می‌کنیم.

اما بهتر است بدانید که این امکان برای شما فراهم شده است، تا هر کدام از محصولات سایپا را که دوست دارید، با بهترین شرایط به شیوه اقساطی از آن خود کنید!

در ادامه به جزییات طرح خرید قسطی سایپا خواهیم پرداخت:

فروش اقساطی پراید

طرح فروش اقساطی پراید، همواره طرفداران بی‌شمار دارد. اصلا این فکر را نکنید که چون با پراید جوک و لطیفه زیاد می‌سازند و مکرر از آن انتقاد می‌کنند، خودرو محبوبی نیست.

پراید یکی از محبوب‌ترین خودروها در طرح‌های خرید اقساطی سایپاست و هنوز بالاترین آمار فروش در بین خودروهای کشور را دارد.

شما چه متقاضی شرکت در فروش پراید 111 باشید و چه مترصد فرصتی هستید تا بتوانید طرحی مناسب با عنوان فروش پراید 132 پیدا کنید، در هر دو حالت سایا خودرو برای شما پیشنهادات هیجان انگیزی دارد و این فرصت را دارید که با بهترین شرایط صاحب ماشین شوید.

پراید 132

فروش اقساطی تیبا

تقاضا برای شرکت در طرح فروش اقساطی تیبا مختص کسانی است که قصد هزینه کردن آنچنانی برای خرید خودرو ندارند، اما دلشان هم نمی‌خواهد سوار ارزان‌ترین خودرو ایرانی یعنی پراید شوند.

 با این حال فکر اقتصادی دارند و به دنبال خودرویی با هزینه‌های جانبی کم و قیمت پایین می‌گردند. به همین دلیل، تنور تقاضا برای ارائه طرحی مبنی بر فروش تیبا 2 و تیبا معمولی نیز همواره داغ داغ است. بر همین اساس سایان خودرو، نسبت به این درخواست کاربران بی توجه نبوده و طرح فروش اقساطی سایپا برای عرضه تیبا را در دستور کار قرار داده است.

تیبا

فروش اقساطی ساینا

متقاضیان شرکت در طرح فروش ساینا نیز دقیقا به همان دلایلی به این خودرو روی می‌آورند که در علت محبوبیت تیبا گفته شد! با این تفاوت که ساینا چهره‌ای جذاب‌تر و مدرن‌تر نسبت به تیبا دارد و به همین دلیل افراد زیادی هستند که قصد شرکت در طرح فروش ساینا S را داشته باشند.

امکان فروش اقساطی ساینا g و s از سوی مجموعه ما برای هموطنان سراسر کشور فراهم شده است و علاقمندان باید برای خرید اقساطی سایپا در تهران به مراکز فروش مجموعه ما مراجعه نمایند تا خودرو محبوب خود را معامله کنند.

ساینا

فروش اقساطی کوییک

اگر از کسانی که قصد خرید خودرو سایپا دارند، نظر سنجی شود که بیشتر از همه منتظر ارائه کدام طرح هستند، قطعا بخش قابل توجهی از آنان از طرح فروش کوییک نام خواهند برد. یک خودرو جمع و جور شهری با ظاهری مدرن و اسپرت که هم به عنوان یک خودرو شخصی مجردی و هم یک خودرو خانوادگی کوچک، انتخابی عالی است.

طرح فروش کوییک R هم اکنون از سوی سایاخودرو فراهم شده است و چنانچه دلداده این خودرو هستید، خوب است بدانید که از مزایای تحویل فوری، اقساط بلند مدت و ثبت سند به نام خریدار برای شرکت در طرح فروش کوییک S و معمولی برخوردار خواهید شد.

جهت مطالعه شرایط فروش اقساطی کوییک کلیک کنید.

کوییک

فروش اقساطی شاهین، سراتو، چانگان

اکثر افرادی که قصد شرکت در طرح‌های فروش سایپا را دارند، به دنبال خودروهای اقتصادی هستند. اما سطح کیفی محصولات سایپا فقط به پراید، تیبا، ساینا و کوییک محدود نمی‌شود.

طرح فروش چانگان، سراتو و شاهین نیز طرفداران بسیاری دارد که معمولا این افراد مرجع مطمئنی برای خرید اقساطی سایپا پیدا نمی‌کنند. زیرا کمتر مرکزی پیدا می‌شود که خودروهای گران قیمت را به شکل اقساطی و با امتیازات ویژه عرضه کند.

چانگان CS35

بنابر درخواست کاربران، سایا خودرو طرح فروش سراتو، شاهین و چانگان را نیز در دستور کار قرار داده است و شما با شرایط ویژه‌ای که بارها در وب‌سایت رسمی مجموعه به آن پرداخته‌ایم می‌توانید در طرح‌های فروش شاهین، چانگان و سراتو نیز شرکت کنید.

سراتو

برای شرکت در طرح فروش اقساطی سایپا، استعلام قیمت روز خودروهای این کمپانی و اطلاع از جزییات، هم اکنون تماس بگیرید.

شرایط فروش اقساطی سایپا

شرایط فروش اقساطی برای هر کدام از محصولات سایپا  متفاوت می باشد، همچنین می توانید در بازه های زمانی متفاوت شرایط اقساطی مناسب را انتخاب کنید و برای خرید قسطی خودرو دچار مشکل نشوید، بدین ترتیب با مدیت مالی به راحتی می توانید خودرو مورد نظر خود را با قیمت مناسب و ارزان خریداری نمائید. همچنین شرایط خرید اقساطی خودرو برای خودروهای آپشن دار نیز می باشد.

از دیگر شرایط فروش اقساطی می توان به سند زدن خودرو به نام خریدار، اعطای قرارداد رسمی فروش اقساطی و قرارداد اجاره به شرط تملیک و همچنین امکان تعویض خودرو با خودرو دیگر و … اشاره نمود که هر کدام از این موارد در تمام مفاد قرارداد ذکر می گردد و شما خریدار گرامی با قرائت کامل اقدام به ثبت قرارداد می نمائید.

فروش محصولات سایپا

محصولات سایپا دارای خودروهای متعددی می باشد که شامل شرایط فروش خودروهای داخلی می باشند و سایا خودرو کلیه محصولات سایپا را طبق شرایط ذکر شده به فروش می رساند ، شما خریدار گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز فروش سایا خودرو تماس بگیرید و نسبت به کلیۀ شرایط آگاهی کامل پیدا کنید و بر اساس شرایط مالی خود، سفارش خرید خودرو با شرایط اقساطی را ثبت نمائید و خودرو خود را طی مدت زمان یک ساعت تحویل بگیرید و طی مدت زمان مشخص اقساط خرید خودرو سایپا خود را تسویه نمائید.

آریو

خرید سایپا

دو خودروساز بزرگ ایرانی یعنی ایران خودرو و سایپا هربار که اقدام به عرضه خودروهای تولید خود به شیوه اقساطی نموده‌اند با استقبال پرشور هم‌وطنان مواجه شده‌اند. شرایط مالی مردم به‌گونه‌ای است که ترجیح می‌دهند یک خودروی فنی و مدرت را با شرایط اقساط و تقدیم پیش پرداخت خریداری نمایند تا کمترین فشار مالی را به خانوانده خود تحمیل کنند. اما مدتی است که طرح‌های فروش اقساطی سایپا در تعداد محدود عرضه می‌شود و هیچ قرابتی با تقاضای موجود در بازار ندارد. از این رو شرکت‌کنندگان در این طرح‌ها باید ماه‌ها و حتی یکسال منتظر بمانند تا شاید در قرعه‌کشی برنده شوند و بتوانند یکی از محصولات این شرکت مانند پراید، تیبا، ساینا، کوییک، آریو، سراتو، چانگان و شاهین را به صورت اقساطی خریداری نمایند.

سراتو

در شرایطی که معلوم نیست چه زمانی، بخت به شرکت‌کنندگان روی بیاورد و اسمشان در قرعه کشی اعلام گردد و نیز با توجه به تورم موجود در کشور ما که هر روز از ارزش پول کاسته و قیمت‌ها سیر صعودی طی می‌کنند، بهترین راه خرید این‌محصولات، شرکت‌ در طرح‌های ویژه‌ای است که مجموعه‌های صاحب نام در بازار خودرو که دارای تجربه و پیشینه درخشانی هستند به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می‌دهند. فروش سایپا یکی از محبوب‌ترین طرح‌هایی است که سایا خودرو به منظور رفاه حال هم‌وطنان اقدام به عرضه خودروهای تولید این شرکت کرده است و طی آن، خریدار می‌تواند با شرایط استثنایی تحویل فوری و دریافت سند به نام خود، اقدام به خرید خودرو نماید.

محصولات سایپا در بازار رقابتی به سبب قیمت مناسب، ایمنی قابل قبول، مشخصات فنی استاندارد و زیبایی ظاهری، همواره علاقمندان بسیاری دارد که مترصد فرصتی هستند تا بتوانند اقدام به خرید قسطی خودرو نمایند. در تازه‌ترین اخبار منتشر شده درباره بازار خودرو ساینا اس، شاهین، کوییک اس، کوییک دنده‌ای و کوییک آر به ترتیب پرطرفدارترین محصولات سایپا شناخته شده‌اند.

شرایط فروش سایپا 1403

1400 را باید یکی از گران‌ترین سال‌های اقتصادی تاریخ ایران محسوب کرد. تورم افسار گسیخته، نرخ پایین درآمدها، بالاتر رفتن شاخص فلاکت، پایین‌تر آمدن سطح رفاه مردم، کاهش قدرت خرید، ریزش شاخص بورس و نوسان قیمت ارز، همه و همه دست به دست هم دادند تا سال سختی را به خصوص برای اقشار کم درآمد رقم بزنند. اقشاری که بیش از نیمی از مردم کشور ما را شامل می‌شوند. بنابراین بدیهی است که این افراد برای ماشین‌دار شدن، چاره‌ای جز پناه آوردن به طرح‌های قسطی ندارند.

در حالی که دومین خودروساز بزرگ ایرانی برنامه‌ای برای، فروش سایپا 1403 نداشته و ندارد، اما این عنوان یکی از پر تکرارترین عناوین جستجوی افراد در مرورگرهای مجازی و موتورهای جستجوگری مانند گوگل و بینگ بوده است، افرادی که به دنبال طرح‌های خرید اقساطی خودرو هستند.

بر همین اساس، سایا خودرو شرایط فروش اقساطی سایپا 1403 را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

امکان خرید محصولات سایپا با کم‌ترین سرمایه و بودجه اندک

ما در سایا خودرو همواره تلاش کرده‌ایم تا طرح‌هایی ارائه کنیم که باب میل قاطبه مردم کشورمان باشد. به خوبی به اوضاع و احوال اقتصادی کشور مشرف هستیم و می‌دانیم که هم امکان پس‌انداز برای مشتریان وجود ندارد تا پیش‌پرداخت‌های سنگین را تقبل کنند و درگیر شدن مردم برای دریافت وام‌های بزرگ از بانک‌ها بسیار زمان‌بر و خسته‌کننده است، از طرفی داشتن یک خودرو شخصی معمولی حق هر شهروندی است و تا جایی که ممکن است باید این شرایط تسهیل شود. از این رو یکی از مهم‌ترین شرایط فروش اقساطی سایپا 1403 را بر پایه دریافت کم‌ترین پیش‌پرداخت قرار دادیم.‌

فروش اقساطی سایپا تحویل فوری 1403

در این شرایط اقتصادی کشور و اوضاع و احوالی که ارزش پول به صورت ماهانه دستخوش تغییرات می‌شود و از قدرت خریدش کم می‌گردد، حتی یک ماه خواباندن سرمایه هم به صلاح نیست. بنابراین بهترین خدمت برای ماشین‌دار شدن مردم این است که شرکت آن‌ها در طرح‌های خرید اقساطی خودرو با قید تحویل فوری همراه باشد. ما در سایاخودرو، پیش شرط فروش اقساطی سایپا تحویل فوری 1403 را به همین منظور گنجانده‌ایم.

امکان تعیین مبلغ اقساط و مدت زمان بازپرداخت اقساط محصولات سایپا بر اساس شرایط اقتصادی خریدار و توان مالی او

وقتی پایه حقوق وزارت کار در سال 1400 بین 3 تا 5 میلیون تومان در نظر گرفته شده است، مشخص است که تحمیل اقساطی با همین مبلغ و حتی بیش از آن تا چه اندازه می‌تواند، معیشت خریدار را دچار مشکل کند و از آرامش زندگی او بکاهد.

هدف از ماشین‌دار شدن و شرکت در طرح‌های فروش اقساطی سایپا مگر غیر از تزریق آرامش به خانواده و ارتقای سطح معیشت است؟! بنابراین نمی‌توان نقش هم‌خوانی دخل و خرج مشتری در رضایت او از خرید اقساطی خودرو را نادیده گرفت. ما در سایا خودرو تلاش کرده‌ایم تا در تک تک قراردادهایی که منعقد می‌کنیم، مبلغ اقساط و بازه زمانی بازپرداخت را به تصمیم مشتری منوط کنیم.

بر همین اساس و با توجه با اینکه در حال حاضر، پراید ارزان‌ترین خودرو موجود در جاده‌های کشور است و شاید بخش قابل توجهی از افرادی که به دنبال خرید خودرو هستند، صرفا بتوانند از پس اقساط پراید بر بیایند، طرح فروش اقساطی پراید با اقساط 60 ماهه را از ابتدای سال 1403 در دستور کار قرار دادیم و تا امروز، ده‌ها معامله موفق را به ثبت رسانده‌ایم.

فروش اقساطی محصولات سایپا با قیمت واقعی

فروش اقساطی سایپا 1403 با قیمت واقعی یک ادعا نیست. ما با توجه به سابقه و کارنامه‌ای که داریم بارها ثابت کرده‌ایم که همان‌قدر سود خودمان از معامله اهمیت دارد، رضایت مشتری نیز حایز توجه است. بنابراین آنچه که در این سال‌ها موجب شهرت و محبوبیت مجموعه ما شد، قیمت‌ رقابتی بوده است.
قیمت‌هایی که به اذعان خریداران، بسیار مناسب‌تر از سایر مراکز فروش اقساطی خودرو است و با حداقل سود استاندارد، تلاش شده است تا افراد بیشتری بتوانند طعم داشتن خودرو شخصی را بچشند.

از دیگر شرایط فروش اقساطی سایپا 1403 از سوی سایا خودرو می‌توان به:

 • ثبت سند به نام خریدار پس از طی شدن مراحل معمول اداری
 • تنظیم قراردادهای شفاف
 • ارایه مشاوره رایگان پیش از خرید محصولات سایپا
 • فروش اقساطی سایپا در سراسر کشور با شرایط ویژه (فروش اقساطی سایپا تبریز، فروش اقساطی سایپا دستاران بوشهر، فروش اقساطی سایپا قزوین و ..) اشاره کرد.

تاریخچه شرکت سایپا

 سایپا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در ایران است و آغاز فعالیت این شرکت به سال 1344 باز می‌گردد.  سایپا که توانست با همکاری شرکت‌های جهانی معتبر نظیر سیتروئن اسم و رسمی برای خود دست و پا کند از سال 1347انواع مدل‌های ژیان را روی خط تولید خود داشت. قطعا می‌دانید که پرفروش‌ترین خودرو تاریخ ایران یعنی پراید در دهه 70 شمسی توسط این شرکت ساخته شد. با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، سایپا به منظور رقابت در بازار جهانی نیز اقداماتی را به عمل آورده است. امروزه، با توجه به جدیدترین محصولات سایپا، این کمپانی به عنوان یکی از خودروسازان برجسته در منطقه خاورمیانه شناخته می‌شود و با تکیه بر تجربه و توانمندی‌های خود به توسعهٔ صنعت خودرو در ایران کمک می‌کند.

تاریخچه شرکت سایپا  

شرایط خرید اقساطی سایپا

شرایط خرید اقساطی سایپا به مشتریان فرصتی را برای تهیه خودروهای مورد نظر با پرداخت اقساط به مدت زمان معین ارائه می‌دهد. این شرایط خرید اقساطی برای کسانی که نمی‌توانند یکباره مبلغ کامل خرید را پرداخت کنند، مناسب است. به عنوان مثال، می‌توانید با پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت و تعیین مدت زمان اقساط (که معمولاً بر حسب ماه است)، خودروی مورد نظر را تهیه کنید.

البته امکان خودرو از طریق ثبت نام سایپا نیز وجود دارد. برای این کار باید در سامانه یکپارچه خرید خودرو نام نویسی کنید و منتظر اعلام نتایج باشید. البته در نظر داشته باشید که کمپانی شرایطی برای فروش قسطی ندارد و اگر با محدودیت مالی و مشکل تامین اعتبار مواجه هستید، لازم است له فکر خرید از بازار آزاد و مجموعه‌هایی باشید که طرح‌های فروش اقساطی سایپا ارائه می‌دهند.

 برای استفاده از طرح خرید اقساطی سایپا، شما باید مدارک مورد نیاز را تکمیل کنید و درخواست خود را به  دفتر فروش مراکز معتبری مانند سایا خودرو ارائه کنید. با بررسی درخواست، شرکت تصمیم می‌گیرد آیا شما واجد شرایط خرید اقساطی هستید یا خیر. بنابراین با استفاده از شرایط خرید اقساطی سایپا، شما می‌توانید خودرو دلخواهتان را بدون نیاز به پرداخت کامل قیمت آن تهیه کنید و به صورت ماهیانه اقساط معینی را پرداخت کنید.

مراکز معتبر خرید اقساطی سایپا بایدچه شرایطی برای خریدار فراهم کنند

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، شرایط ثبت نام سایپا که از طریق کمپانی اعلام می‌شود، مشمول طرح‌های اقساطی نیست. بنابراین باید به سراغ بازار آزاد و شرکت‌های فروش قسطی خودرو بروید.

اما مراکز معتبر خرید اقساطی سایپا برای خریداران، شرایطی مشخص و منصفانه را فراهم می‌کنند. این شرایط به منظور اطمینان حاصل کردن از توانایی خریدار در پرداخت اقساط و همچنین حفظ حقوق آن‌ها است. اولاً خریدار باید توانایی پرداخت مبلغ اولیه پیش پرداخت را داشته باشد. این مبلغ معمولاً یک قسمت کوچکی از کل قیمت خودرو است و از طریق پرداخت نقدی یا اقساط اولیه قابل پرداخت است. ثانیاً، خریدار باید دارای مدارک لازم برای احراز هویت و نشان دادن توانایی مالی خود باشد. این مدارک می‌تواند شامل کارت ملی، شناسنامه، گواهی درآمد و تضمینی مثل سپرده بانکی یا ضامن معتبر باشد. همچنین متقاضیان خرید اقساطی سایپا باید برخی از شرایط قرارداد را قبول کنند. این شرایط شامل نرخ سود، مدت زمان بازپرداخت و تعهداتی مانند بیمه خودرو و نگهداری منظم از خودرو است.

از آنجایی که هر مرکز فروش اقساطی سایپا ممکن است دارای شرایط خاص خود باشد، بهتر است قبل از خرید، خریداران مطالعه دقیقی درباره شرایط مرکز انجام دهند و با مشاوران مربوطه صحبت کنند.

آیا امکان خرید محصولات سایپا به صورت اقساط هست؟

آیا امکان خرید محصولات سایپا به صورت اقساط هست؟

بله، امکان خرید محصولات سایپا به صورت اقساط وجود دارد. شرکت سایپا، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در ایران است، اما ارائه دهنده خدمات اقساطی نیست. با توجه به نیازهای متنوع مشتریان، مراکزی مانند سایا خودرو اقساط را در قالب طرح‌های مختلف ارائه می‌دهد. مشتریان می‌توانند به راحتی به این طرح‌ها دسترسی پیدا کنند و بهترین محصولات شرکت سایپا را خریداری کنند.

 برای خرید محصولات سایپا به صورت اقساط، نیاز به پرداخت یک مبلغ به‌عنوان پیش پرداخت وجود دارد. مابقی مبلغ به صورت ماهانه و بر اساس شرایط تعیین شده توسط مرکز فروش تعیین می‌شود. این شرایط می‌تواند شامل مدت زمان پرداخت و نرخ سود باشد. بنابراین مشتریانی که تمایل به خرید اقساطی سایپا دارند و قادر به پرداخت اقساط ماهانه هستند، می‌توانند در این طرح‌ها شرکت کنند و خودرو مورد نظر را  خریداری کنند.

لیست محصولات سایپا

سایاخودرو با فروش اقساطی و تحویل فوری، به شما این امکان را می‌دهد تا با کمترین پیش پرداخت ممکن، خودرویی که دوست دارید را تحویل بگیرید و هزینه‌ها را به تدریج تسویه کنید. این راهی آسان و بدون استرس برای دستیابی به خودروی خوب و به‌روز است. با ما تماس بگیرید تا بهترین راهکار را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

بهترین شرایط فروش اقساطی خودرو

سایاخودرو با افتخار به شما بهترین شرایط فروش اقساطی خودرو را ارائه می دهد. با پیشنهاداتی جذاب، کمترین پیش پرداخت ممکن و اقساط ماهیانه مناسب، شما می‌توانید به راحتی و بدون دغدغه به خودروی مورد علاقه‌تان دست پیدا کنید. با سایاخودرو شما میتوانید بهترین شرایط فروش اقساطی خودرو را تجربه نمایید.

همچنین، تحویل فوری خودرو باعث می‌شود که بدون تأخیر به خودروی جدیدتان دست یابید. ما در سایا خودرو به شما این امکان را می دهیم تا بعد از انجام امور اداری خودرو، فورا خودرو مورد نظر شما را در اختیارتان قرار دهیم.

به علاوه، تیم ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره حرفه‌ای در مورد خرید اقساطی خودرو می‌باشد. با ما تماس بگیرید تا بهترین انتخاب را برای شما رقم بزنیم.

با کلیک بر روی لینک درج شده درباره فروش اقساطی ایران خودرو بخوانید.

دلیل اقدام به خرید اقساطی محصولات سایپا از طریق شرکت‌های فروش اقساطی خودرو

خرید قسطی محصولات سایپا، انتخابی مناسب برای افرادی است که به دلایل مختلف نمی‌توانند خودرو را به صورت نقدی خریداری کنند؛ این روش جذابیت‌های خود را دارد. از آنجا که شرکت‌های فروش اقساطی خودرو به عنوان واسطه‌های معتبر عمل می‌کنند، به عنوان یک راه‌حل مناسب برای ماشین‌دار شدن شناخته می‌شوند.

یکی از دلایل اصلی برای استفاده از شرکت‌های فروش اقساطی خودرو برای خرید محصولات سایپا، عدم وجود طرح‌های اقساطی رسمی توسط خود سایپا و رقیبش ایران خودرو است. در واقع، این دو شرکت سال‌هاست که اقساطی خودروهای خود را ارائه نمی‌دهند و به جای آن به روش معمولی فروش عمده خودروها می‌پردازند. این وضعیت باعث می‌شود که متقاضیانی که تمایل به خرید اقساطی دارند، به سمت شرکت‌های فروش اقساطی مستقل بروند.

همچنین، یکی دیگر از دلایل مهم انتخاب خرید اقساطی خودرو از شرکت‌های فروش اقساطی، تسهیل دریافت تحت عنوان “خرید محصولات سایپا با تحویل فوری” است. این شرکت‌ها توانایی تحویل خودرو به مشتریان خود را در کمترین زمان ممکن فراهم می‌کنند، بدون اینکه مشتریان برای ماه‌ها به انتظار تحویل خودرو نشسته باشند.

به علاوه، شرکت‌های فروش اقساطی خودرو شرایطی منصفانه را به مشتریان ارائه می‌دهند. این شرایط شامل پرداخت اولیه کمی از کل قیمت خودرو، توانایی مالی مشتری برای پرداخت اقساط ماهیانه و شرایط قراردادی نظیر نرخ سود، مدت زمان بازپرداخت و تعهداتی مثل بیمه خودرو می‌شوند.

در نهایت، از آنجایی که هر شرکت فروش اقساطی سایپا می‌تواند شرایط خاص خود را داشته باشد، انتخاب یک شرکت معتبر و باتجربه بسیار مهم است. شرکت‌هایی مانند سایا خودرو با ارائه شرایط مفید و معقول به مشتریان، به عنوان گزینه‌های اصلی برای خرید اقساطی خودرو شناخته می‌شوند.

فروش اقساطی خودرو در شهرستان ها

اگر شما ساکن یک شهرستان هستید و تمایل به خرید اقساطی خودرو دارید، با مشاوران سایا خودرو تماس بگیرید. آن‌ها می‌توانند شما را از فرصت‌های خرید محصولات سایپا با قیمت مناسب در شهرستان‌تان مطلع کنند. برای شروع، کافی است تا یک قرار ملاقات ترتیب داده و مدارک مورد نیاز را تهیه کنید. پس از انجام قرارداد، خودرو به شما تحویل داده خواهد شد.

بنابراین، خرید محصولات سایپا با قیمت مناسب نه تنها در پایتخت ممکن است، بلکه با کمک شرکت‌های فروش اقساطی خودرو، این فرصت به ساکنان شهرستان‌ها نیز ارائه می‌شود.

لیست محصولات ایران خودرو

لیست محصولات سایپا

سوالات متداول

زمان تحویل خودرو در طرح‌های اقساطی سایا خودرو چگونه است؟

با خرید اقساطی سایپا از سایا خودرو به صورت فوری ماشین خود را تحویل خواهید گرفت.

قیمت اقساطی محصولات سایپا در سایا خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت محصولات در طرح خرید اقساطی سایپا از سایا خودرو منصفانه است و حاشیه سود در نظر گرفته شده کاملا منطبق با عرف بازار خواهد بود.

برای خرید اقساطی سایپا از سایا خودرو چقدر سرمایه لازم است؟

امکان شرکت در طرح فروش اقساطی سایپا سایا خودرو با کم‌ترین پیش‌پرداخت فراهم شده است.‌

آیا برای خرید نقدی سایپا از سایا خودرو باید فاقد وسیله نقلیه باشیم؟

خرید سایپا از سایا خودرو هیچ گونه محدودیتی در مالکیت وسایل نقلیه ندارد.

تاریخ ثبت نام خرید اقساطی سایپا از شرکت خودروساز چه زمانی است؟

سالهاست امکان خرید اقساطی سایپا از سوی کمپانی وجود ندارد و خبری از ارایه این طرح در آینده نیز منتشر نشده است. اگر با مشکل تامین اعتبار برای خرید نقدی مواجهید، می‌توانید از طریق سایا خودرو اقدام کنید.

نظرات مشتریان

 • جلال بحرانی

  عالی

 • حجت اله

  باسلام خیلی خوبه دوست داشتنی لطف. کنید بنده رایاری کنید تایکی ازماشینهای شمارابخرم

 • حجت اله

  باسلام خیلی خوبه من دوست دارم ازشما خریداری کنم

 • علیرضا ینگی ملکی

  خواهشمندم برنامه اقساطی رانشان دهید

 • ياسين

  نيازبه شرايطي حداقل بايد پول پیش پرداخت 1/3 باشدنه نصف

 • نصیری

  درود بر شما،توضیحات کارشناسانه و کافی بود،ولی جدول تنوع فروش هم میزاشتید تاثیر گذار میشد

 • ناشناس

  خوب وعالی

 • مرتضی اریایی

  سلام توضیحات عالی بود.فقط پبش پرداخت و اقساطروذکر کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت مشاوره تماس بگیرین