خط ویژه واحد فروش : 02171333133

فروش اقساطی کیا

9 / 10
از 151 کاربر

فروش اقساطی کیا جزئی از فعالیت های سایا خودرو می باشد، چرا که خودروهای کیا موتورز کره نیز بخشی از خودروهای درون جاده ها را تشکیل می دهد و افراد زیادی خواستار خرید مدل های متنوع گروه کیا موتورز می باشند و در میان برندهای لوکس و خودروهای خارجی، نامی آشنا می باشد. این گروه خودروهای کیا بسیار زیبا و پر سرعت می باشند و دارای آپشن های متعددی می باشند و با اینکه الان قیمت خودروها با افزایش رو برو شده است ولی افراد زیادی تمایل دارند از سری خودروهای کیا خریداری کنند.

شرایط فروش اقساطی کیا

به همین علت مجموعه های فروش خودرو، شرایط فروش اقساط خودروهای کیا موتورز را نیز در اختیار خریداران قرار می دهند تا بتوانند از بهره مندی خودرو کیا موتورز لذت ببرند. شرایط مربوط به فروش اقساطی خودرو کیا، مرتبط به یکسری مفاد و اساس نامه می باشد که مبنی بر نام برند خودرو، شرح مجوزهای استاندارد گرفته شده از سوی اتحادیه، مبلغ کل خودرو، مبلغ دریافتی بابت پیش پرداخت، تعداد اقساط و مبلغ اقساط، تاریخ تحویل، مهر و امضاء شرکت و ... می باشد که هر کدام نقش مهمی در اعتبار مرکز فروش دارد و شما خریدار گرامی پس از بررسی کامل، می توانید قرارداد را امضاء کنید.

فروش اقساطی محصولات کیا

در حالت کلی، در حال حاضر با وجود نوسانات ارزی و اقتصادی خرید اقساطی خودرو، مناسب ترین گزینه می باشد و به مرور زمان و طی پرداخت چند قسط می توانید مالک خودرو مورد پسند خود شوید. اجازه دهید در اینجا اشاره ای به تعدادی از سری مدل های محصولات کیا موتورز اشاره کنم که عبارتند از : خودرو کیا اپتیما، کیا کادنزا، کیا استینگر، کیا اسپورتیج، کیا سراتو، کیا سراتو کوپه، کیا ریو، کیا سورنتو، کیا موهاوی، کیا پیکانتو، کیا اپیروس، خودرو ریو اِل اِس و ... . 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
فروش خودرو در مجموعه سایا خودرو صرفا به صورت تحویل روز و آنی می باشد و هیچگونه ثبت نام در خصوص فروش و تحویل مدت دار صورت نمیپذیرد.