خط ویژه واحد فروش : 02171333133

فروش اقساطی کیا

9 / 10
از 151 کاربر

فروش اقساطی کیا جزئی از فعالیت های سایا خودرو می باشد، چرا که خودروهای کیا موتورز کره نیز بخشی از خودروهای درون جاده ها را تشکیل می دهد و افراد زیادی خواستار خرید مدل های متنوع گروه کیا موتورز می باشند و در میان برندهای لوکس و خودروهای خارجی، نامی آشنا می باشد. این گروه خودروهای کیا بسیار زیبا و پر سرعت می باشند و دارای آپشن های متعددی می باشند و با اینکه الان قیمت خودروها با افزایش رو برو شده است ولی افراد زیادی تمایل دارند از سری خودروهای کیا خریداری کنند.

شرایط فروش اقساطی کیا

به همین علت مجموعه های فروش خودرو، شرایط فروش اقساط خودروهای کیا موتورز را نیز در اختیار خریداران قرار می دهند تا بتوانند از بهره مندی خودرو کیا موتورز لذت ببرند. شرایط مربوط به فروش اقساطی خودرو کیا، مرتبط به یکسری مفاد و اساس نامه می باشد که مبنی بر نام برند خودرو، شرح مجوزهای استاندارد گرفته شده از سوی اتحادیه، مبلغ کل خودرو، مبلغ دریافتی بابت پیش پرداخت، تعداد اقساط و مبلغ اقساط، تاریخ تحویل، مهر و امضاء شرکت و ... می باشد که هر کدام نقش مهمی در اعتبار مرکز فروش دارد و شما خریدار گرامی پس از بررسی کامل، می توانید قرارداد را امضاء کنید.

فروش اقساطی محصولات کیا

در حالت کلی، در حال حاضر با وجود نوسانات ارزی و اقتصادی فروش اقساطی خودرو، مناسب ترین گزینه می باشد و به مرور زمان و طی پرداخت چند قسط می توانید مالک خودرو مورد پسند خود شوید. اجازه دهید در اینجا اشاره ای به تعدادی از سری مدل های محصولات کیا موتورز اشاره کنم که عبارتند از : خودرو کیا اپتیما، کیا کادنزا، کیا استینگر، کیا اسپورتیج، کیا سراتو، کیا سراتو کوپه، کیا ریو، کیا سورنتو، کیا موهاوی، کیا پیکانتو، کیا اپیروس، خودرو ریو اِل اِس و ... . 

تاریخچه شرکت کیا

کیا، بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین خودروساز کره است. اگرچه نسبت به دیگر کمپانی‌های خودروساز جهانی، قدمت کمتری دارد، اما کیفیت محصولاتش، ثابت می‌کند که جوانی مساوی بی‌تجربگی نیست! کیا را باید شرکتی چند ملیتی محسوب کرد که پایتخت آن در سئول است. 

این کمپانی در آغاز راه خود اقدام به تولید قطعات دوچرخه و لوله‌های استیل می‌کرد، سپس موتور سیکلت را تحت لیسانس هوندا و کامیون را تحت لیسانس مزدا تولید نمود و درنهایت   به عنوان یک خودروساز بزرگ در جهان شناخته شد.

کیا لقب قابل اعتمادترین خودروساز امریکا را به خود اختصاص داده است و محصولات آن در ایران نیز هواداران بسیاری دارد. طراحی بدنه و فضای داخلی محصولات کیا به قدری جذاب و چشم‌نواز است که سلایق و ذائقه‌های متفاوت را به خود معطوف می‌سازد. طراحان کمپانی کیا همواره تلاش کرده‌اند تا از یکنواختی و تشابه دور بمانند و حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند.

ویژگی‌های فنی محصولات کیا نیز  در سطح قابل قبولی قرار می‌گیرند و به‌طور کلی باید گفت تنها رقیب محصولات این کمپانی کره‌ای در کیفیت فنی، تولیدات دیگر شرکت خودروساز کره‌ای یعنی هیونداست.

یکی دیگر از عوامل محبوبیت کیا در ایران، قیمت مناسب آن است. تولیدات کیا نظیر اپتیما و اسپورتیج در مقایسه با تولیدات هیوندای، قیمت منطقی‌تری دارند و برای جوانان و خانواده‌های ایرانی مناسب‌تر به نظر می‌رسند. 

مساله دیگر به مبحث تامین لوازم یدکی، قطعات و خدمات پس از فروش برمی‌گردد که کمپانی کیا توسط نمایندگی‌هایی که در کشورها به ویژه ایران دارد، از خریداران پشتیبانی‌های لازم را انجام می‌دهد.

امکان خرید اقساطی خودروهای ساخت کمپانی محبوب کیا از سوی سایا خودرو فراهم شده است و علاقمندان به تولیدات مدرن این شرکت می‌توانند با شرایط ویژه تحویل فوری و ثبت سند به نام خریدار، خودروی مورد علاقه خود را تحویل بگیرند. 

سایا خودرو در طرح فروش اقساطی محصولات کیا، خودروهای پر طرفداری چون اپتیما، سراتو، کادنزا، اسپورتیج و سورنتو را با شرایطی عالی و اقساطی که متناسب شرایط مالی شما تعیین می‌شود، عرضه می‌کند.

کیا، بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین خودروساز کره است. اگرچه نسبت به دیگر کمپانی‌های خودروساز جهانی، قدمت کمتری دارد، اما کیفیت محصولاتش، ثابت می‌کند که جوانی مساوی بی‌تجربگی نیست! کیا را باید شرکتی چند ملیتی محسوب کرد که پایتخت آن در سئول است. این کمپانی در آغاز راه خود اقدام به تولید قطعات دوچرخه و لوله‌های استیل می‌کرد، سپس موتور سیکلت را تحت لیسانس هوندا و کامیون را تحت لیسانس مزدا تولید نمود و درنهایت   به عنوان یک خودروساز بزرگ در جهان شناخته شد.کیا لقب قابل اعتمادترین خودروساز امریکا را به خود اختصاص داده است و محصولات آن در ایران نیز هواداران بسیاری دارد. طراحی بدنه و فضای داخلی محصولات کیا به قدری جذاب و چشم‌نواز است که سلایق و ذائقه‌های متفاوت را به خود معطوف می‌سازد. طراحان کمپانی کیا همواره تلاش کرده‌اند تا از یکنواختی و تشابه دور بمانند و حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند.ویژگی‌های فنی محصولات کیا نیز  در سطح قابل قبولی قرار می‌گیرند و به‌طور کلی باید گفت تنها رقیب محصولات این کمپانی کره‌ای در کیفیت فنی، تولیدات دیگر شرکت خودروساز کره‌ای یعنی هیونداست.یکی دیگر از عوامل محبوبیت کیا در ایران، قیمت مناسب آن است. تولیدات کیا نظیر اپتیما و اسپورتیج در مقایسه با تولیدات هیوندای، قیمت منطقی‌تری دارند و برای جوانان و خانواده‌های ایرانی مناسب‌تر به نظر می‌رسند. مساله دیگر به مبحث تامین لوازم یدکی، قطعات و خدمات پس از فروش برمی‌گردد که کمپانی کیا توسط نمایندگی‌هایی که در کشورها به ویژه ایران دارد، از خریداران پشتیبانی‌های لازم را انجام می‌دهد.امکان خرید اقساطی خودروهای ساخت کمپانی محبوب کیا از سوی سایا خودرو فراهم شده است و علاقمندان به تولیدات مدرن این شرکت می‌توانند با شرایط ویژه تحویل فوری و ثبت سند به نام خریدار، خودروی مورد علاقه خود را تحویل بگیرند. سایا خودرو در طرح فروش اقساطی محصولات کیا، خودروهای پر طرفداری چون اپتیما، سراتو، کادنزا، اسپورتیج و سورنتو را با شرایطی عالی و اقساطی که متناسب شرایط مالی شما تعیین می‌شود، عرضه می‌کند.
 
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
فروش خودرو در مجموعه سایا خودرو صرفا به صورت تحویل روز و آنی می باشد و هیچگونه ثبت نام در خصوص فروش و تحویل مدت دار صورت نمیپذیرد.