سایا خودرو اعلام میدارد در حال حاضر امکان فروش به کلیه هموطنان عزیز در سرتاسر ایران فراهم میباشد
خریدی متفاوت، فرصت بینظیر برای خرید خودرو دلخواه
خط ویژه واحد فروش: 02171333133

فروش اقساطی خودروهای داخلی یکی از فعالیت های اساسی مجموعه سایا خودرو می باشد که با این هدف، مجموعه خود را راه اندازی نموده است و با ارائه شرایط ساده، امکان خرید انواع خودروهای داخلی را برای تمام اقشار سراسر کشور امکان پذیر ساخته و بدین وسیله افرادی که علاقۀ فراوانی به داشتن خودرو دارند، بتوانند از این شرایط فروش فوق العاده، برای خرید خودرو مورد نظر خود استفاده نمایند.

شرایط فروش اقساطی خودروهای داخلی

به دلیل مسائل اقتصادی پیش آمده در جامعۀ کنونی و افزایش نسبی قیمت خودرو، موجب شده است تا افرادی که نیاز حیاتی به خودرو داشته باشند، نتوانند خودرو مورد علاقۀ خود را خریداری نمایند لیکن سایا خودرو شرایط فروش اقساطی را برای خودروهای داخلی محیا نموده است تا افرادی که بنا به هر علتی قصدی برای پرداخت یکجای هزینۀ خرید خودرو را نداشته باشند، بتوانند از امکانات فروش اقساطی استفاده نمایند و خودرو مورد پسند خود را خریداری نمایند.

فروش اقساطی خودروسازی های داخلی

تحویل آنی، از مهمترین مزایای فروش اقساطی خودرو مجموعه سایا خودرو می باشد و بدین وسیله اعتبار کاری مجموعه را بهبود بخشیده و موجب گردیده افراد علاقه مند، بتوانند با اطمینان کامل و أخذ قرارداد بتوانند خرید خودرو داخلی مورد نظر را داشته باشند. تمام شرایط فروش اقساطی خودرو منوط به قبول طرفین می باشد و با بررسی کامل و انتخاب شما خریدار عزیز، شرایط اقساطی فروش خودرو تعیین می گردد و بدین وسیله تمام مراحل أخذ قرارداد و تحویل خودرو به صورت کاملاً قانونی و تحت نظر کارشناسان صورت می گیرد.

بدین وسیله با استفاده از شرایط استثنایی فروش اقساطی، شما نیز می توانید خودرو مورد نظر خود را خریداری نمائید و متناسب با بودجۀ مالی و اقتصادی در چند نوبت اقساط خرید خودرو را تسویه نمائید و از امکانات خودرو داخلی خود بهره مند گردید و به هیچ عنوان تحت فشار قرار نگیرید.

چرا خودرو ایرانی بخریم؟

اگر قرار باشد وطن‌پرستانه به این سوال جواب دهیم، می‌گوییم خب برای اینکه از تولید ملی حمایت کرده باشیم. اما مولفه‌های دیگری هم در انتخاب خودرو ایرانی موثر است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

در ادامه به برخی از این دلایل پرداخته‌ایم:

• هزینه تمام شده خودروهای ایرانی کمتر است در نتیجه با قیمت بهتری می‌توان آن‌ها را خریداری کرد

کسانی که به دنبال طرح‌های فروش اقساطی خودرو داخلی هستند، قیمت مناسب خودروهای ایرانی را علت این موضوع می‌دانند. خودروساز ایرانی به خوبی از وضعیت اقتصادی و مشکلات مالی حاکم بر جامعه اطلاع دارد، بنابراین می‌داند که انتخاب چه بازه قیمتی می‌تواند بر میزان فروش خودرو تاثیر بگذارد، حال آن که بسیاری از خودروهای آپشنال خارجی با اوضاع اقتصادی و سطح رفاه مردم جوامع اروپایی و شرق آسیا هم‌خوانی دارد و وسع جیب کارگر و کارمند ایرانی به خرید آن‌ها نمی‌رسد.

از طرفی خودروساز با علم به قدرت خرید مردم، می‌تواند با جابجایی چند آیتم در خودروهای داخلی هزینه تمام شده ماشین را پایین بیاورد، اما خودرو خارجی یک بسته آماده است که علاوه بر قیمت مشخصی که دارد، تعرفه‌های گمرکی نیز به مبلغ آن‌ها اضافه می‌شود.

• خدمات پس از فروش بهتر برای خودروهای ایرانی

از دیگر عواملی که استقبال از طرح‌های فروش اقساطی خودرو داخلی را توجیه می‌کند، خدمات پس از فروش گسترده است. شما اگر صاحب یکی از محصولات ایران خودرو یا سایپا باشید به راحتی با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز این دو کمپانی می‌توانید از خدمات گسترده پس از فروش بهره‌مند شوید.

• هزینه نگهداری کمتر خودروهای تولید داخل به نسبت خودروهای وارداتی

خودروهای داخلی، هزینه تعمیر و نگهداری کم‌تری دارند. این ویژگی با جیب مردم کشور ما توازن دارد. به عبارتی ماشین‌های ایرانی اگر صفر باشند و به موقع سرویس شوند، آن‌چنان مخارجی روی دستتان نمی‌گذارند. این ویژگی هم در محبوبیت طرح‌های فروش اقساطی خودرو داخلی بسیار نقش دارد، چراکه هزینه تعویض روغن یا یک تعمیر جزیی برای خودروهای خارجی، چند برابر حقوق یک ماه کارگر یا کارمند ایرانی است.
بنابراین با یک حساب سرانگشتی می‌توان دریافت که با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه ما داشتن خودرو خارجی نه تنها نمی‌صرفد، بلکه ممکن است وضع معیشت یک خانواده در سطح معمولی را هم دچار اختلال کند.

• لوازم یدکی و قطعات خودروهای داخلی در دسترس است

یکی از دغدغه‌هایی که صاحبان خودروهای خارجی با آن مواجهند، همین مساله است که برای تامین قطعات و لوازم یدکی همواره با مشکل مواجهند و گاه استفاده از یک قطعه غیر استاندارد، سبب تحمیل ایرادات بنیادی به ماشین شده است. اما شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو داخلی، چنین مشکلاتی را برای مالکان در پی ندارد.
مزایای رقابتی خودروسازی ایران در مقایسه با دیگر کشورها
اگر تا امروز گمان می‌کردید که مرغ همسایه غاز است و خودروسازان ایرانی، حرفی برای گفتن ندارند، خوب است بدانید که استقبال از طرح‌های فروش اقساطی خودرو داخلی ثابت می‌کند که کمپانی‌های بزرگ تولیدکننده ماشین طی دهه گذشته، پیشرفت‌های چشمگیری داشته‌اند.

بسیاری از اقتصاددانان و صنعتگران برجسته معتقدند، ایران در حوزه خودروسازی دارای مزیت توسعه است و از این نظر جز 10 کشور برتر جهان به شمار می‌رود. این کشورها که اصطلاح علمی آن‌ها مناطق نوظهور توسعه نام دارند، بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاری با چشم‌انداز بازگشت سرمایه در کوتاه مدت هستند.

دلایل زیادی برای اثبات این ادعا وجود دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم:

1. قدمت تولید خودرو در ایران به بیش از 50 سال برمی‌گردد. بنابراین شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو داخلی، اعتماد به نیم قرن تجربه مهندسان این آب و خاک است. از طرفی پیشرفت صنعت خودروسازی در کشور ما با توجه به این قدمت و تجربه، نیازمند بسترسازی و به وجود آوردن زيرساخت‌هاي سخت‌افزاري نیست. پس تا حد قابل توجهی هزینه‌های اولیه راکاهش می‌دهد و فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری است.

2. مساله دیگری که از مزیت‌های رقابتی خودروسازی ایران محسوب می‌شود و ما با شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو داخلی می‌توانیم چرخه تولید خودرو در کشورمان را گسترش دهیم، برخورداری از متخصصان با دانش فنی و تجربه ارزشمند است. بسیاری از مهندسان جوان ما در بهترین دانشگاه‌های جهان تحصیل کرده‌اند و در بسیاری از طرح‌های بین‌المللی نقش محوری ایفا کرده‌اند.

3. نیروی کار ارزان و هزینه کم برای پرداخت انرژی مصرفی را نیز باید از دیگر مزایای رقابتی خودروسازی ایران برشمرد که برای سرمایه،گذاران این حوزه بسیار حائز اهمیت است.

خرید اقساطی خودرو داخلی از سایاخودرو

ما در سایاخودرو تلاش کرده‌ایم تا تمام سلایق را پوشش دهیم. از این رو هم طرح‌های فروش اقساطی خودرو داخلی و هم برنامه‌های متنوعی برای فروش قسطی ماشین‌های خارجی در نظر گرفته‌ایم. اما با توجه به پیشرفت چشمگیری که خودروسازی ایران به ویژه در دهه گذشته داشته است، محصولات ایرانی را با مزایا و خدمات بیشتری مانند فروش اقساطی خودروهای تولید داخل بدون ضامن، با کمترین پیش پرداخت و ثبت سند به نام خریدار، واگذار می‌کنیم تا هم بستر مناسبی برای ماشین‌دار شدن تمامی اقشار جامعه فراهم کنیم و هم به صنعت خودروسازی کشورمان در حد وسعمان کمک کرده باشیم. برای اطلاع از جزییات طرح‌های فروش اقساطی خودرو داخلی با ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره رایگان

    جهت مشاوره تماس بگیرین