خط ویژه واحد فروش : 02171333133

فروش اقساطی خودروهای داخلی

8 / 10
از 437 کاربر
1مجموع 52 محصول
1مجموع 52 محصول

فروش اقساطی خودروهای داخلی یکی از فعالیت های اساسی مجموعه سایا خودرو می باشد که با این هدف، مجموعه خود را راه اندازی نموده است و با ارائه شرایط ساده، امکان خرید انواع خودروهای داخلی را برای تمام اقشار سراسر کشور امکان پذیر ساخته و بدین وسیله افرادی که علاقۀ فراوانی به داشتن خودرو دارند، بتوانند از این شرایط فروش فوق العاده، برای خرید خودرو مورد نظر خود استفاده نمایند.

شرایط فروش اقساطی خودروهای داخلی

به دلیل مسائل اقتصادی پیش آمده در جامعۀ کنونی و افزایش نسبی قیمت خودرو، موجب شده است تا افرادی که نیاز حیاتی به خودرو داشته باشند، نتوانند خودرو مورد علاقۀ خود را خریداری نمایند لیکن سایا خودرو شرایط فروش اقساطی را برای خودروهای داخلی محیا نموده است تا افرادی که بنا به هر علتی قصدی برای پرداخت یکجای هزینۀ خرید خودرو را نداشته باشند، بتوانند از امکانات فروش اقساطی استفاده نمایند و خودرو مورد پسند خود را خریداری نمایند.

فروش اقساطی خودروسازی های داخلی

تحویل آنی، از مهمترین مزایای فروش اقساطی خودرو مجموعه سایا خودرو می باشد و بدین وسیله اعتبار کاری مجموعه را بهبود بخشیده و موجب گردیده افراد علاقه مند، بتوانند با اطمینان کامل و أخذ قرارداد بتوانند خرید خودرو داخلی مورد نظر را داشته باشند. تمام شرایط فروش اقساطی خودرو منوط به قبول طرفین می باشد و با بررسی کامل و انتخاب شما خریدار عزیز، شرایط اقساطی فروش خودرو تعیین می گردد و بدین وسیله تمام مراحل أخذ قرارداد و تحویل خودرو به صورت کاملاً قانونی و تحت نظر کارشناسان صورت می گیرد.

بدین وسیله با استفاده از شرایط استثنایی فروش اقساطی، شما نیز می توانید خودرو مورد نظر خود را خریداری نمائید و متناسب با بودجۀ مالی و اقتصادی در چند نوبت اقساط خرید خودرو را تسویه نمائید و از امکانات خودرو داخلی خود بهره مند گردید و به هیچ عنوان تحت فشار قرار نگیرید.

 
ثبت نظر
محسن : شرایط فروش اقساطی و نحوه ثبت نام و ... م ...
31 1
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
13 5
سلام وقتتون بخیر شرایط پرداخت و همچنین اقساط متنوع می باشد. با همکاران ما در سایا خودرو در تماس باشید.
سجاد مردمی : ممنون از سایت خوبتون
9 2
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
5 3
خواهش میکنم
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
فروش خودرو در مجموعه سایا خودرو صرفا به صورت تحویل روز و آنی می باشد و هیچگونه ثبت نام در خصوص فروش و تحویل مدت دار صورت نمیپذیرد.