خریدی متفاوت، فرصت بینظیر برای خرید خودرو دلخواه

فروش اقساطی محصولات

فروش اقساطی خودروهای خارجی

نمایش یک نتیجه

فروش اقساطی خودروهای خارجی نیز طرفداران خاص خود را دارد و مجموعه سایا خودرو نیز امکان خرید قسطی انواع خودرو خارجی را در اختیار خریداران قرار می دهد. خودرهای خارجی به دلیل کیفیت بالا و طراحی زیبا و ویژگی های متنوعی که دارد، بسیار جذاب و پر طرفدار می باشد و برای وارد کردن خودروهای خارجی نیاز به پرداخت هزینه های گمرکی بالایی می باشد و با افزایش دلار نیز به طبع افراد نمی توانند به راحتی خودرو خارجی را به صورت کاملاً نقد خرید کنند، به همین خاطر آپشن خرید اقساطی بهترین روش برای خرید خودروهای خارجی می باشد.

شرایط فروش اقساطی خودروهای خارجی

از جمله شرایط فروش اقساطی خودرو از برند های خارجی می توان به پرداخت درصدی از مبلغ کل خودرو به صورت پیش پرداخت اشاره نمود و الباقی قیمت خورو خارجی را می توانید طبق توافق و شرایط مندرج در قرارداد در چند مرحله برای کوتاه مدت و یا بلند مدت به صورت قسطی پرداخت نمائید و بدین وسیله علاقه مندان ماشین های خارجی نیز می توانند با مدیریت هزینه های اقتصادی خود، صاحب خودرو لوکس شوند.

فروش اقساطی محصولات خودروهای خارجی

در حال حاضر قیمت خودروهای خارجی و لوکس بسیار افزایش یافته است و به راحتی نمی توان در یک مرحله، خودرو مورد نظر خود را خریداری نمائید، به همین منظور خرید اقساطی بهترین روش برای خرید انواع خودرو خارجی و لوکس می باشد و در عین حال دارای شرایط اقساطی با گارانتی می باشد که باعث گردیده افراد بیشتری تمایل به خرید اقساطی انواع خودرو خارجی و لوکس بیاورند و بدین وسیله برند خودرو خارجی که خریداری می کنند بهترین برند باشد.

مجموعه سایا خودرو نیز یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های فروش انواع خودرو داخلی و خودرو خارجی با شرایط اقساطی در تهران و ایران باشد که کلیۀ قراردادهایی که بسته می شوند، کاملاً رسمی و تحت نظر اتحادیه فروش خورو می باشد.

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو خارجی مزایای متعددی دارد. اما عده‌ای گمان می‌کنند که این امکان برایشان وجود ندارد. در واقع به زعم این افراد خرید اقساطی خودرو، فقط برای خودروهای تولید داخل ممکن است و خودروهای خارجی مشمول این طرح‌ نمی‌شوند.
البته شاید تجربه آشنایان و دوستان این افراد سبب شده است تا به این نتیجه برسند. زیرا فروش اقساطی خودرو خارجی معمولا با سودهای بی‌حساب و کتابی همراه است و فروشنده دلایل متعددی برای دریافت سودهای نجومی عنوان می‌کند. از این رو پیدا کردن مجموعه‌ای که با بهترین شرایط خودرو خارجی عرضه کند، بسیار مهم است.

آیا خرید خودرو خارجی فقط مختص طبقه سرمایه‌دار است؟

طرح‌های اقساطی به میان آمده‌اند تا همه اقشار بتوانند صاحب خودرو مورد علاقه‌شان شوند. ممکن است بگویید وقتی ما نمی‌توانیم پیش قسط و اقساط ماهانه خودرو خارجی را پرداخت کنیم، چگونه می‌توانیم صاحب آن شویم. اما باز هم تاکید ما روی همان جمله‌ای است که در پایان قسمت قبل عنوان کردیم.

پیدا کردن مجموعه‌ای که با بهترین شرایط، خودرو خارجی عرضه کند بسیار مهم است. زیرا چنین مجموعه‌ای فقط به سود خود فکر نمی‌کند و به رضایت شما از معامله هم اهمیت می‌دهد. ضمنا اگر مجموعه‌ای باشد که با هماهنگی شما مبلغ پیش پرداخت و اقساط را تعیین کند که دیگر عالی است.

بهترین مجموعه فروش اقساطی خودرو خارجی باید چه شرایطی داشته باشد؟

بهترین مجموعه فروش اقساطی خودرو خارجی همان طور که پیشتر نیز گفته شد، فقط به سود خود فکر نمی‌کند و مشتری مداری برایش مهم است. از این رو اولا با تنظیم قراردادهای شفاف، تعهدات خود و وظایف مشتری را مشخص می‌کند.
این مجموعه با در نظر گرفتن شرایط مالی مشتری، از تحمیل مبالغ بالا به عنوان اقساط می‌پرهیزد، زیرا به خوبی می‌داند و درک می‌کند که اگر مبلغ اقساط خارج از توان مالی مشتری باشد، هم آرامش روانی او را می‌گیرد و هم فشار مالی به اقتصاد خانواده‌اش وارد می‌کند، این جریان به روند معمول کاری فروشنده هم تاثیر می‌گذارد و میزان رضایت مشتریان از عملکرد فروشنده را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

از طرفی مجموعه متولی فروش اقساطی خودرو خارجی باید به تعهدات خود به درستی عمل کند، به عنوان مثال در موعد مقرر خودرو را تحویل دهد، سند رسمی در برابر مبالغی که دریافت می‌کند، ارائه دهد و مشاوره صادقانه به خریدار ارائه دهد.

سایاخودرو، ضمن اینکه تمامی موارد یاد شده را رعایت می‌کند، خودروهای خارجی را با قیمت واقعی ارائه می‌دهد. یعنی خبری از آن حباب‌های کذایی بازار خودرو در قیمت نهایی ماشین‌های خارجی نیست و همه چیز بر اساس اصول متعارف بازار اتفاق می‌افتد.

برای خرید خودرو خارجی از سایا خودرو چقدر پیش پرداخت لازم است؟

برای شرکت در طرح فروش اقساطی خودرو خارجی با هر مقدار سرمایه‌ای که دارید، می‌توانید پای میز معامله با سایا خودرو بنشینید. به همین دلیل است که می‌گوییم خرید خودرو خارجی فقط مخصوص سرمایه‌داران نیست و همه اقشار این فرصت را دارند که صاحب خودرو محبوب و مورد علاقه‌شان شوند.

در شرایطی که بسیاری از شرکت‌ها بیش از نیمی از مبلغ کلی خودرو را همان ابتدا دریافت می‌کنند و مابقی را در دو یا سه قسط دریافت می‌کنند، سایاخودرو شرایطی را فراهم کرده که با هر میزان سرمایه‌ای صاحب ماشین شوید و حتی بتوانید بازه زمانی پرداخت اقساط را هم خودتان تعیین کنید.
ضمنا تمام خودروهای خارجی که اینک در جاده‌های ایران تردد می‌کنند را می‌توانید با شرایط عالی از سایا خودرو خریداری کنید.

مزایای خرید اقساطی خودرو خارجی چیست؟

شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو خارجی برای خریدار مزایای متعددی دارد:

• ارتقای سطح معیشت

داشتن خودرو خارجی آرزوی هر کسی است. حال وقتی بستری فراهم شود که به صورت اقساطی صاحب خودرو خارجی شوید، با بهترین شرایط سطح معیشت خود را ارتقا داده‌اید. ارتقای سطح معیشت موجب بالا رفتن روحیه، افزایش نشاط خانوادگی و در نتیجه ایجاد انگیزه برای رسیدن به دیگر اهداف می‌شود.

• امکانات رفاهی متعدد خودروهای خارجی

یکی از مهم‌ترین دلایلی که عده زیادی علاقمند به خودروهای خارجی هستند، امکانات رفاهی متعدد این خودروهاست. از نصب آخرین سیستم صوتی روی خودروهای خارجی گرفته، تا آینه‌های برقی و کلیدهای تعبیه شده روی فرمان و گرم‌کن و سردکن صندلی‌ها.

• امکانات فنی و ایمنی خودروهای خارجی

اکثر افرادی که علاقمند به شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو خارجی هستند، به خوبی می‌دانند صاحب خودرویی خواهند شد که از نظر فنی، پیشتاز است و از نظر ایمنی نیز در آزمون‌های متعدد بین‌المللی موفق شده و سربلند بیرون آمده است.

دریافت مشاوره رایگان