خط ویژه واحد فروش : 02171333133

فروش اقساطی خودروهای خارجی

9 / 10
از 204 کاربر
1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول

فروش اقساطی خودروهای خارجی نیز طرفداران خاص خود را دارد و مجموعه سایا خودرو نیز امکان خرید قسطی انواع خودرو خارجی را در اختیار خریداران قرار می دهد. خودرهای خارجی به دلیل کیفیت بالا و طراحی زیبا و ویژگی های متنوعی که دارد، بسیار جذاب و پر طرفدار می باشد و برای وارد کردن خودروهای خارجی نیاز به پرداخت هزینه های گمرکی بالایی می باشد و با افزایش دلار نیز به طبع افراد نمی توانند به راحتی خودرو خارجی را به صورت کاملاً نقد خرید کنند، به همین خاطر آپشن خرید اقساطی بهترین روش برای خرید خودروهای خارجی می باشد.

شرایط فروش اقساطی خودروهای خارجی

از جمله شرایط فروش اقساطی خودرو از برند های خارجی می توان به پرداخت درصدی از مبلغ کل خودرو به صورت پیش پرداخت اشاره نمود و الباقی قیمت خورو خارجی را می توانید طبق توافق و شرایط مندرج در قرارداد در چند مرحله برای کوتاه مدت و یا بلند مدت به صورت قسطی پرداخت نمائید و بدین وسیله علاقه مندان ماشین های خارجی نیز می توانند با مدیریت هزینه های اقتصادی خود، صاحب خودرو لوکس شوند.

فروش اقساطی محصولات خودروهای خارجی

در حال حاضر قیمت خودروهای خارجی و لوکس بسیار افزایش یافته است و به راحتی نمی توان در یک مرحله، خودرو مورد نظر خود را خریداری نمائید، به همین منظور خرید اقساطی بهترین روش برای خرید انواع خودرو خارجی و لوکس می باشد و در عین حال دارای شرایط اقساطی با گارانتی می باشد که باعث گردیده افراد بیشتری تمایل به خرید اقساطی انواع خودرو خارجی و لوکس بیاورند و بدین وسیله برند خودرو خارجی که خریداری می کنند بهترین برند باشد.

مجموعه سایا خودرو نیز یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های فروش انواع خودرو داخلی و خودرو خارجی با شرایط اقساطی در تهران و ایران باشد که کلیۀ قراردادهایی که بسته می شوند، کاملاً رسمی و تحت نظر اتحادیه فروش خورو می باشد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
فروش خودرو در مجموعه سایا خودرو صرفا به صورت تحویل روز و آنی می باشد و هیچگونه ثبت نام در خصوص فروش و تحویل مدت دار صورت نمیپذیرد.