خط ویژه واحد فروش : 02171333133

فروش اقساطی ایران خودرو

8 / 10
از 1760 کاربر
1مجموع 26 محصول
1مجموع 26 محصول

فروش اقساطی خودرو یکی دیگر از خدمات نوین در زمینه فروش اقساطی خودروهای داخلی است که سایا خودرو به مشتریان خود ارائه می دهد و تا کنون با استقبال فراوانی روبه رو شده است و افراد زیادی طرفدار استفاده از خودروهای ایران خودرو می باشند و از مزایای آن بهره مند گشته اند. ایران خودرو تولید خودرو را از سال 1342 آغاز نموده است و تا کنون مدل های متعددی را با نام های تجاری متعدد وارد بازار نموده است و هم اکنون برای شما عزیزان این موقعیت وجود دارد که با شرایط پرداخت اقساطی، صاحب خودرو شوید.

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

تولیدات شرکت ایران خودرو در کنار دیگر شرکت های تولید خودرو، از کیفیت خوبی برخوردار است و سهم کثیری از خودروهای جاده ها را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر سایا خودرو، امکان خرید اقساطی ایران خودرو را برای علاقه مندان فراهم نموده است تا با استفاده از این سیاست کاری، افرادی که نیاز به خرید خودرو دارند، بتوانند با استفاده از شرایط قانونی اقساطی، صاحب خودرو شوند و در چند قسط و چند ماه، به طور کامل هزینۀ خرید خودرو را تسویه نمایند و در عین حال از خودرو خریداری شده نیز لذت ببرند.

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو

در این سال ها خرید شرکت های ارائه دهندۀ خودرو به صورت فروش اقساطی خودروهای داخلی از جمله فروش اقساطی ایران خودرو و فروش اقساطی سایپا فراوان شده است و باید در نظر داشته باشید، به مجموعه ای مراجعه کنید که تمام مراحل شرایط فروش اقساطی خودرویی که ارائه می دهد طبق ضوابط و قوانین باشد و در عین حال دارای مجوزهای مرتبط از سوی اتحادیه ننایشگهها و فروشندگان اتومبیل باشد و سپس اقدام به خرید خودرو به صورت اقساطی نمائید و فریب شرکت های کلاهبرداری را نخورید. به همین منظور می توانید به راحتی با کارشناسان سایا خودرو تماس بگیرید و نسبت به شرایط اقساطی محصولات ایران خودرو مطلع گردید و پس از تأیید تصمیم به خرید خودرو مورد نظر خود نمائید.

فروش اقساطی ایران خودرو ۱۴۰۰

سایا خودرو خدمات فروش اقساطی خود را در سال ۱۴۰۰ هم با عرضه انواع طرح‌های ویژه ادامه داده و در این‌ میان محصولات با‌کیفیت ایران خودرو را نیز در لیست فروش قرار داده است.

ایران خودرو که نزدیک به ۶ دهه است در عرصه خودروسازی کشورمان فعالیت می‌کند، در سال ۸۱ سمند را به عنوان نخستین خودروی ملی رونمایی کرد. سمند با استقبال چشمگیر مردم مواجه شد و راه را برای تولید دیگر خودروها هموار ساخت.

فروش اقساطی خودرو تولید شرکت ایران خودرو تا پیش از این توسط مراکز فروش رسمی این شرکت انجام می‌شد، اما چندی است تقاضای زیاد بازار برای خرید قسطی این محصولات به در بسته خورده است و تعداد خودروهایی که ایران خودرو در طرح‌های اقساطی عرضه می‌کند، پاسخگوی درخواست عمومی نیست.

ایران خودرو در قالب قرعه‌کشی و در بازه زمانی ۶ ماه تا یک سال مس از برنده شدن در قرعه‌کشی خودروهای خود را تحویل می‌دهد و این شرایط برای بسیاری از مشتریان راضی‌کننده نیست.

چرا که در صورت برنده نشدن در قرعه کشی با توجه به تورم بازار قیمت خودرو افزایش خواهد یافت و از ارزش سرمایه موجود کاسته خواهد شد.

از این رو مجمو‌عه‌ای صاحب نام، مانند سایا خودرو به رفع خلا موجود در بازار خودرو پرداخته و اقدام به عرضه اقساطی تمامی تولیدات پرفروش و پرطرفدار ایران خودرو نموده است.

این مجموعه در قالب طرح‌های خود، فروش اقساطی پارس، ۲۰۶ صندوق‌دار، ۲۰۷ اتومات، ۲۰۷ صندوق‌دار، ۴۰۵،GLX۴۰۵ SLX انواع مدل‌های سمند، سورن، رانا، انواع مدل‌های دنا دنا، تندر ۹۰، هایما، اچ ۳۰ کراس و سوزوکی را برای هم‌طنان سراسر کشور در نظر گرفته است.

اگر از طرفداران محصولات باکیفیت ایران خودرو هستید و دلتان نمی‌خواهد پس‌انداز موجود را چندین ماه و حتی یکسال منتظر بگذارید تا نام‌تان در قرعه‌کشی برنده شود، طرح فروش اقساطی ایران خودرو که از سوی سایا خودرو ارائه می‌شود، گزینه مناسبی پیش روی شما برای ماشین‌دار شدن است.

 

فروش اقساطی ایران خودرو در سایاخودرو

حتی اگر یک آمار سرانگشتی هم بگیرید، متوجه می‌شوید که از هر 10 نفری که به دنبال طرح‌های فروش اقساطی خودرو هستند و متقاضی ماشین‌دار شدن‌اند، 8 نفر آن‌ها تمایل دارند تا یکی از محصولات ایران خودرو را از آن خود کنند.
به همین دلیل، به اصطلاح بازاری‌ها، مردم طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو را روی هوا می‌زنند و سودای نشستن پشت فرمان خودروهایی را دارند که بزرگترین خودروساز ایرانی تولید می‌کند.

چگونه محصولات ایران خودرو را از کارخانه، قسطی بخریم؟

خرید اقساطی ایران خودرو از کارخانه را فراموش کنید. علی‌رغم استقبال فراوان مردم از محصولات این شرکت، اما کمپانی ایرانی عیچ برنامه‌ای برای فروش اقساطی تولیدات خود ندارد.

ایران خودرو گاهی بنا به مناسبت‌های متعدد، پیش فروش و واگذاری خودروهای خود را با شرایط خاص اعلام می‌کند.

طی این طرح‌ها شما ضمن اینکه باید مشخص کنید به دنبال خرید چه خودرویی هستید، باید ماه‌ها انتظار بکشید تا خودرو مورد نظر شما در زمره طرح‌ها قرار گیرد و بعد هم باید صبوری کنید تا برنده قرعه‌کشی شوید.

بله! از نظر کمپانی خودروساز وطنی، هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد! حال باید ثبت نام کنید و انتظار بکشید تا بلاخره پس از ماه‌ها و شاید سال‌ها به خودرو مورد علاقه‌تان دست پیدا کنید.

البته حتی اگر برنده شوید هم امکان خرید اقساطی ایران خودرو برای شما وجود ندارد. بلکه باید طبق ضوابط و قوانینی که به شما اعلام می‌شود، پیش پرداخت را بپردازید و مابقی پول خودرو را هم در زمان مقرر تحویل دهید.

اگر بنا باشد با چنین شرایطی صاحب ماشین شوید، با توجه به اوضاع و احوال اقتصادی اکثر مردم کشور ما، ناگزیرید تا زیر بار وام‌های سنگین بروید و درگیر چک و سفته و ضامن شوید.

یعنی هم باید پیه انتظار را به تن بمالید و هم گرفتار بانک‌ها برای دریافت وام و روال معمول و سرسام‌آور آن‌ها شوید. ممکن است اکنون بگویید، چاره‌ای نیست! حداقل دلمان خوش است که یک خودرو باکیفیت ایرانی سواریم که تا مدت‌ها خرج روی دستمان نمی‌گذارد.
اما اجازه بدهید صراحتا به شما بگوییم که راه‌حل‌های بهتری هم برای خرید اقساطی ایران خودرو هست! خرید از مجموعه‌های معتبری مانند سایا خودرو.

بهترین روش برای خرید اقساطی ایران خودرو

بهترین روش برای ایران خودرو اقساطی، مراجعه به مجموعه‌ای است که طرح فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری با قیمت واقعی داشته باشد.
اگر گمان می‌کنید، این خواسته خیلی رویایی است، اشتباه می‌کنید. سایا خودرو از جمله مجموعه‌هایی است که سال‌ها با شرایط ویژه و عالی اقدام به فروش اقساطی محصولات ایران خودرو می‌کند.
این مجموعه ضمن اینکه تمامی طرح‌های خود را با قید تحویل فوری ارائه می‌دهد، سند خودرو را نیز به نام خریدار ثبت می‌کند و به او تحویل می‌دهد. بنابراین با خیال راحت می‌توانید برای خرید اقساطی محصولات ایران خودرو روی سایاخودرو حساب کنید.

شرایط خرید اقساطی ایران خودرو از سایاخودرو

همان طور که پیشتر نیز گفته شد، تحویل فوری و ثبت سند به نام خریدار دو مزیتی است که از معامله با سایاخودرو نصیب شما خواهد شد. هم‌چنین شما قادر خواهید بود تا محصولات ایران خودرو را با قیمت واقعی خریداری کنید.
حتما شما هم با این موضوع برخورد داشته‌اید وقتی پای فروش اقساطی خودرو به میان می‌آید برخی از مجموعه‌های غیرمجاز لیزینگی اقدام به سود کشیدن‌های بی‌حساب و کتاب می‌کنند. اما در معامله با سایاخودرو برای خرید خودرو اقساطی ایران خودرو خیالتان راحت باشد که از این خبرها نیست و با سودهای بی‌پشتوانه مواجه نخواهید بود.
معاملات شما طی قراردادهایی شفاف منعقد خواهد شد که طی آن، مفاد مندرج در قرارداد صریح بیان شده‌اند و به قول معروف خبری از زیر و رو کشیدن نیست. سایاخودرو به تک تک اصول درج شده متعهد است و هیچ نگرانی و دغدغه‌ای بابت اعداد و ارقامی که ثبت می‌شود هم نداشته باشید.
چراکه مبلغ اقساط و بازه زمانی بازپرداخت برای خرید اقساطی محصولات ایران خودرو کاملا بر اساس توان مالی شما خواهد بود و هیچ گونه فشاری به شما وارد نخواهد شد.

کلام آخر

اگر به دنبال لیست قیمت محصولات ایران خودرو می‌گردید و یا علاقمند به شرکت در طرح‌های فروش اقساطی ایران خودرو نظیر دنا، انواع پژو، انواع سمند و دیگر خودروهای فنی و باکیفیت این کمپانی مشهور و محبوب ایرانی هستید، کافی است با مراکز فروش سایا خودرو تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب این مجموعه، از قیمت روز خودروها و جزییات طرح‌های فروش اقساطی محصولات ایران خودرو مطلع شوید.

 

سوالات متداول

1-برای خرید اقساطی ایران خودرو از سایا خودرو باید چیکار کنم؟

برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید اقساطی ایران خودرو می توانید با شماره  02171333133 تماس حاصل نمایید یا از طریق فرم های داخل سایت اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید.

2-شرایط خرید خودروهای شرکت ایران خودرو به چه صورت است؟

ما در سایاخودرو سعی داریم تا بتوانیم بهترین شرایط را برای شما همراهان عزیز فراهم کنیم. تحویل فوری، تحویل سند به نام و همینطور خرید با کمترین میزان پیش پرداخت از مزیت های خرید از سایاخودرو می باشد.

 

ثبت نظر
رضا : با سلام خواهان یک دستگاه پژو از دم قسط ه ...
274 78
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
64 58
متاسفانه امکان تحویل خودرو بدون پیش پرداخت وجود ندارد
حبیب زاهدی فر : خرید اقساطب
64 17
شرایط فروش را چرا باز نمی‌کند
مدیریت : پاسخ
36 28
سلام وقتتون بخیر با همکاران ما در سایا خودرو در تماس باشید.
لقمان عباسی : خرید قسطی
63 21
لطفا قیمت و چگونگی اقساط را توضیح دهید
مدیریت : پاسخ
59 29
سلام شرایط پرداخت و همچنین اقساط متنوع می باشد. با همکاران ما در سایا خودرو در تماس باشید
شهرام : شرایط خرید
46 21
با سلام .... با پیش پرداخت 15 تومن و ماهانه 3 تومن قسط می توان خودرو 207 را به صورت قسطی خرید.
مدیریت : پاسخ
34 31
سلام نه متاسفانه حداقل پیش پرداخت 50% مبلغ خودرو می باشد
معصومه آزد : خرید خودرو
12 14
سلام برای استانهای دیگه هم امکان پذیره
مدیریت : پاسخ
11 15
سلام در صورت مدارک شغلی معتبر از جمله جواز کسب و یا کارمند رسمی و همچنین تاییدیه واحد اعتبارسنجی میتوانیم در خدمت هموطنان عزیز در سایر استانها باشیم
معصومه آزاد : تمای
20 12
من که هرچی تماس میگیرم با ۷۱۳۳۳۱۳۳ این شماره جواب نمیدن
مدیریت : پاسخ
6 19
با عرض پوزش بدلیل تعدد تماس و همچنین مشغول بودن کارشناسان ممکن است کمی زمان بر شود در اسرع وقت خدمتتون اس گرفته میشود
احسان راهداری : سلام شماره تماس دقیق رو لطف میکنید؟
10 12
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
10 15
سلام لطفا با شماره ی 02171333133 با ما در تماس باشد
mansoor farzipo ... : سلام خسته نباشین شماره دفترتون یا مشاورا ...
9 15
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
14 12
سلام در صورت امکان با شماره ی 02171333133 با ما در تماس باشد
حامدی : داریوش
8 11
ساعت کاری لطفا اعلام کنید ، تماس میگیرم کسی پاسخگو نیست !
مدیریت : پاسخ
9 12
ساعت کاری از شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۱۷.۳۰ و پنج شنبه ها ۹ صبح تا ۱۳.۰۰
هانی : خرید خودرو
12 7
در صورت امکان راهنمایی کنید سپاسگزارم .
مدیریت : پاسخ
11 11
سلام ممنون میشم با همکاران ما در واحد فروش سایا خودرو تماس حاصل بفرمایید
محمد : عدم جوابدهی تلفن
13 5
سلام خودروی قسطی میخاهم کسی شماره را جواب نمیده
مدیریت : پاسخ
13 9
سلام با عرض پوزش با توجه به تعدد تماس و مشغول بودن کارشناسان فروش در آن لحظه امکان پاسخگویی نبوده در صورت امکان مجددا تماس حاصل بفرمایید
مقدم : سلام من پارس معمولی میخوام سفید 120تومن ...
45 28
میشه راهنمایی کنید ممنون میشم
مدیریت : پاسخ
18 10
سلام لطفا جهت کسب اطلاع از شرایط خرید اقساطی ایران خودرو و همچنین خرید اقساطی پارس با کارشناسان واحد فروش سایاخودرو تماس حاصل نمایید.
جعفر : سلام من پارس معمولی میخوام شرایطش چه جور ...
25 5
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
5 5
سلام لطفا جهت کسب اطلاع از شرایط خرید اقساطی ایران خودرو و همچنین خرید اقساطی پارس سال با کارشناسان واحد فروش سایاخودرو تماس حاصل نمایید
زارعی : سلام شما چرا دنا اتومات ننوشته؟مگه نداری ...
10 7
دنا اتومات ندارید؟چراننوشته؟
مدیریت : پاسخ
12 2
سلام،بله موجود هست،ممنون از نظرتون
محمد : سلام من یک پژو پارس قسطی میخوام مقداری پ ...
52 38
ممنون از لطف شما
مدیریت : پاسخ
8 7
سلام لطفا جهت کسب اطلاع از شرایط خرید اقساطی ایران خودرو و همچنین خرید اقساطی پارس با کارشناسان واحد فروش سایاخودرو تماس حاصل نمایید
علی : سلام من کارمند هستم میخوام پارس اتومات ق ...
12 6
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
10 4
سلام لطفا جهت کسب اطلاع از شرایط خرید اقساطی ایران خودرو و همچنین خرید اقساطی پارس اتومات با کارشناسان واحد فروش سایاخودرو تماس حاصل نمایید
محمد : خرید اقساطی پژو پارس
7 5
۱۰۰تومن پیش برای پارس بدم شرایطش چجوریه؟میشه
مدیریت : پاسخ
5 4
سلام،لطف بفرمایید جهت کسب اطلاع از شرایط خرید اقساطی پارس با کارشناسان واحد فروش سایاخودرو تماس حاصل نمایید
سمیرا اقالو : اقساطی
12 7
سلام وقتتون بخیر با ۴۰میلیون اول بعد اقساطی ماهی یا چند ماه یک بار میشه ماشینی گرفت؟
مدیریت : پاسخ
22 4
سلام،بله در خدمتتون هستیم لطفا جهت اطلاع از جزئیات خرید اقساطی خودرو با همکاران ما در واحد فروش سایا خودرو تماس بگیرین
ریا : خرید ماشین .
17 6
ایا با پیش پرداخت 30 تومن هم میشه صاحب ماشین شد
مدیریت : پاسخ
11 3
سلام،لطفا جهت اطلاع از جزئیات خرید اقساطی خودرو با همکاران ما در واحد فروش سایا خودرو تماس بگیرید
مرادی : اقساطی
8 4
سلام من پژو پارس دوگانه اقساط میخوام ۱۳۰ میلیون هم نقد دارم چکار کنم کجا بیام لطفا راهنمایی کنید
مدیریت : پاسخ
9 7
سلام لطفا جهت اطلاع از جزئیات خرید اقساطی پارس دوگانه با همکاران ما در واحد فروش سایا خودرو تماس بگیرید
.... : .....
8 5
ببخشی با ۱۰۰ میلون میشه یه پژو پارس تیو ۵ بگیرم
مدیریت : پاسخ
10 5
سلام،بله در خدمتتون هستیم لطفا جهت اطلاع از جزئیات خرید اقساطی پارس ال ایکس با همکاران ما در واحد فروش سایا خودرو تماس بگیرید
حسن : سلام یک دستگاه هایما s7 توربو خواهانم تح ...
24 8
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
14 6
سلام،بله در خدمتتون هستیم تحویل کلیه خودروها به روز می باشد
علی : ویتارا قسطی حتی مدل ۹۷ و یا ۹۸ دارین و ا ...
21 8
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
14 7
سلام،بله موجوده در حال حاضر،لطفا جهت اطلاع از جزئیات خرید اقساطی سوزوکی ویتارا با همکاران ما در واحد فروش سایا خودرو تماس بگیرید
ممد : پژوپارس سال
26 5
سلام میشه 80 میلیون بدم ماهی هم 6.5 میلیون برای پژوپارس سال
مدیریت : پاسخ
33 15
سلام،لطفا جهت اطلاع از جزئیات خرید اقساطی پارس سال با همکاران ما در واحد فروش سایا خودرو تماس بگیرید
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
فروش خودرو در مجموعه سایا خودرو صرفا به صورت تحویل روز و آنی می باشد و هیچگونه ثبت نام در خصوص فروش و تحویل مدت دار صورت نمیپذیرد.