خط ویژه واحد فروش : 02171333133

فروش اقساطی پارس خودرو

9 / 10
از 202 کاربر

فروش اقساطی پارس خودرو نیز توسط سایا خودرو قابل ارائه می باشد و تمام مراحل اجرایی فروش اقساطی را به صورت کاملاً قانونی و اخذ مجوز از اتحادیۀ نمایشگاهها و فروشندگان خودرو انجام می دهد و استقبال فراوان خریداران این را نشان می دهد. فروش اقساطی خودرو مناسب ترین گزینه برای افرادی است که تمکن مالی پایین دارند و پول نقد زیادی برای خرید خودرو ندارند ولی می توانند با مدیریت هزینه ها به صورت قسطی، خرید خودرو را انجام دهند.

شرایط فروش اقساطی پارس خودرو

بنابراین سایا خودرو با آگاهی کامل اقدام به فروش محصولات پارس خودرو به صورت قسطی نموده است و تمام خودروهایی که به فروش می رساند با تجهیزات کامل می باشد و طبق شرایط و ضوابط معلوم و قانونی، کار فروش اقساطی خودروهای داخلی  را انجام می دهد و طی چند مرحله فرآیند تسویه هزینه خودرو را انجام می دهد. لذا افرادی که تمایل دارند خودرو داشته باشند از طریق سایا خودرو، خودرو مورد پسند خود را طبق شرایط باز پرداخت مالی خود خریداری نمائید و به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت قسط های خودرو را پرداخت نمائید.

فروش اقساطی محصولات پارس خودرو

از جمله محصولات پارس خودرو می توان به گروه خودروهای برلیانس و رنو اشاره نمود که هر دسته خودرو، دارای شامل مدل های متفاوتی می باشد و شامل شرایط فروش اقساطی خودرو می باشد و می توانید بر مبنای برآورد هزینه های خود، از امکان فروش اقساطی استفاده کنید و خودرو پارس خودرو خود را با قیمت مناسب به صورت قسطی سفارش دهید و بدین وسیله در کمترین زمان ممکن صاحب خودرو شوید.

همانطور که می دانید مبلغی از قیمت کلی خودرو را به عنوان پیش پرداخت، هنگام أخذ قرارداد پرداخت نمائید و مابقی هزینه را طبق توافق در شرایط اقساطی مشخص، طی چند مرحله پرداخت می نمائید و بدین وسیله شما نیز مالک خودرو می شوید.

1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول
ثبت نظر
مهدی فرح‌دل : کجا میتونم جدول فروشتون را در خصوص هر خو ...
29 5
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
16 7
سلام وقتتون بخیر شرایط پرداخت و همچنین اقساط بسیار متنوع می باشد. با همکاران ما در سایا خودرو در تماس باشید.
مهدی چاباری : طریقه خرید اقساطی
12 1
سلام و عرض ادب و احترام طریقه و شرایط خرید خودروی اقساطی از محصولات پارس خودرو را میخواستم لطف بفرمایید
مدیریت : پاسخ
8 3
سلام حداقل پیش پرداخت 50 درصد مبلغ خودرو و تحویل آنی می باشد جهت کسب اطلاع در خصوص شرایط اقساط با ما در تماس باشید
حسام‌الدین : نظر
13 2
شرایط خرید اقساطی رو در سایت بزارید تا نیاز نباشه تماس بگیریم. ممنون
مدیریت : پاسخ
6 3
سلام شرایط پرداخت و همچنین اقساط متنوع می باشد. حداقل پیش پرداخت 50 درصد و تحویل خودرو آنی می باشد
علی باقرزاده : خرید خودرو قسطی
2 2
سلام ضمن تشکر از کار درست وانسان دوستانه شما، اگه امکان داره شرایط و مبالغ نقدواقساط هر خودرو را اعلام فرمائید. عزت زیاد .سلامت باشید
مدیریت : پاسخ
2 2
سلام سپاسگذارم با توجه به عدم ثبات در نرخ خودرو متاسفانه امکان درج مبالغ خودرو وجود ندارد. تحویل خودرو آنی بوده و همچنین 50 درصد از مبلغ خودرو به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته می شود جهت کسب اطلاع دقیق از شرایط با ما در تماس باشید
میلادویسی : ماشین دسته دوم
5 3
آیا ماشین دسته دوم ما رو برمیدارین
مدیریت : پاسخ
6 0
سلام در حال حاضر خیر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
فروش خودرو در مجموعه سایا خودرو صرفا به صورت تحویل روز و آنی می باشد و هیچگونه ثبت نام در خصوص فروش و تحویل مدت دار صورت نمیپذیرد.